zyxel 48xgb 4x10gb sfp l2 poe gs2210 52hp

Výrobci: ZyXEL

Zboží: nalezeno 50 položek

Produktů na stránku: Seřadit:

Strana 1 2 3 [>] [>>]

Výrobce: Cena od: do:
ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC)

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ...

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937510344, obchod: Jeseshop.cz

1555,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

ZyXEL 8xGb 2xRJ/ SFP IPv6 web switch GS2210-8

ZyXEL 8xGb 2xRJ/ SFP IPv6 web switch GS2210-8

ZyXEL 8xGb 2xRJ/ SFP IPv6 web switch GS2210-8. ZyXEL 8xGb 2xRJ/SFP IPv6 web sw. GS2210-810-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanlessPŘEHLED Plně konfigurovatelný switch L2 GbE RJ-45, GbE ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937581900, obchod: EO Shop

4228,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 8xGb 2xRJ/ SFP IPv6 web POE switch GS2210-8HP

ZyXEL 8xGb 2xRJ/ SFP IPv6 web POE switch GS2210-8HP

ZyXEL 8xGb 2xRJ/ SFP IPv6 web POE switch GS2210-8HP. ZyXEL 8xGb 2xRJ/SFP IPv6 web sw. GS2210-8HP10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-port 802.3at, Total PoE power budget 180W, Green ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937581931, obchod: EO Shop

7502,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP L2-4 IPv6 switch GS1920-24

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP L2-4 IPv6 switch GS1920-24

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP L2-4 IPv6 switch GS1920-24. 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmountZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP L2-4 IPv6 sw.GS1920-24SPECIFICATIONSPORT ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937577170, obchod: EO Shop

3860,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP L2-4 IPv6 GS1920-48

ZyXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP L2-4 IPv6 GS1920-48

ZyXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP L2-4 IPv6 GS1920-48. 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmountZyXEL 44xGb 4xRJ/SFP 2xSFP L2-4 IPv6 sw.GS1920-48SPECIFICATIONSPORT ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937577231, obchod: EO Shop

9002,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 24xGb 4xRJ/ SFP POE 802.3at sw.GS1920-24HP

ZyXEL 24xGb 4xRJ/ SFP POE 802.3at sw.GS1920-24HP

ZyXEL 24xGb 4xRJ/ SFP POE 802.3at sw.GS1920-24HP. 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmountZyXEL 24xGb 4xRJ/SFP POE ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937577200, obchod: EO Shop

9610,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP POE 802.3at GS1920-48HP

ZyXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP POE 802.3at GS1920-48HP

ZyXEL 44xGb 4xRJ/ SFP 2xSFP POE 802.3at GS1920-48HP. ZyXEL 48xGb 4xRJ/SFP 2xSFP POE 802.3at GS1910-48HP50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 370W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937577262, obchod: EO Shop

17718,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24. 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green), ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576906, obchod: EO Shop

9610,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-24HP

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-24HP

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-24HP. 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576920, obchod: EO Shop

15540,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48. ZyXEL GS2210-4850-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576944, obchod: EO Shop

14111,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-48HP

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-48HP

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/ SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-48HP. ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-48HP48-port GbE L2 PoE Switch50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576968, obchod: EO Shop

22148,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M. ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3MSPECIFIKACEDélka kabelu 3m Konektor 1 SFP+ Konektor 2 SFP+ Typ pohlaví Samec/samec Povrchová úprava konektoru měď Rychlost přenosu dat 10000 Mbit/s Barva černá Certifikace TUV, CE PROVOZNÍ ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937575732, obchod: EO Shop

3023,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D

ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D. - Gigabitová rychlost a flexibilita- Možnost výměny za provozu- Kompaktní velikost a vysoká hustota portů- Splňuje průmyslové standardy- Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement)- Jedno napájecí napětí +3.3V- Nízký ztrátový ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937510344, obchod: EO Shop

1475,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ/SFP 2xSFP POE 802.3at GS1920-48HP - GS1920-48HP-EU0101F

ZyXEL 44xGb 4xRJ/SFP 2xSFP POE 802.3at GS1920-48HP - GS1920-48HP-EU0101F

ZyXEL 48xGb 4xRJ/SFP 2xSFP POE 802.3at GS1910-48HP50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 370W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmountPřehled· Smart ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937577262, obchod: NETRA.CZ

17647,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ/SFP 2xSFP L2-4 IPv6 GS1920-48 - GS1920-48-EU0101F

ZyXEL 44xGb 4xRJ/SFP 2xSFP L2-4 IPv6 GS1920-48 - GS1920-48-EU0101F

50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmountZyXEL 44xGb 4xRJ/SFP 2xSFP L2-4 IPv6 sw.GS1920-48SPECIFICATIONSPORT DENSITYTotal port count• 50100/1000 Mbps• ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937577231, obchod: NETRA.CZ

8822,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 24xGb 4xRJ/SFP POE 802.3at sw.GS1920-24HP - GS1920-24HP-EU0101F

ZyXEL 24xGb 4xRJ/SFP POE 802.3at sw.GS1920-24HP - GS1920-24HP-EU0101F

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmountZyXEL 24xGb 4xRJ/SFP POE 802.3at sw.GS1920-24HPSPECIFICATIONSPORT ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937577200, obchod: NETRA.CZ

9558,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48 - GS2210-48-EU0101F

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48 - GS2210-48-EU0101F

ZyXEL GS2210-4850-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)OVERVIEWThe ZyXEL GS2210 ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576944, obchod: NETRA.CZ

13967,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24 - GS2210-24-EU0101F

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24 - GS2210-24-EU0101F

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green), fanlessOVERVIEW* Fully managed Layer 2 switching ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576906, obchod: NETRA.CZ

9582,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-24HP - GS2210-24HP-EU0101F

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-24HP - GS2210-24HP-EU0101F

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576920, obchod: NETRA.CZ

15435,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-48HP - GS2210-48HP-EU0101F

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-48HP - GS2210-48HP-EU0101F

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ PoE GS2210-48HP48-port GbE L2 PoE Switch50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, EAN: 4718937576968, obchod: NETRA.CZ

22103,- Kč

Do obchodu

Skladem

Strana 1 2 3 [>] [>>]