Zvlhčovač Lanaform NOTUS

Zvlhčovač Lanaform NOTUS

Zvlhčovač vzduchu využívající teplou (50 °C) a studenou páru Notus značky Lanaform slouží k udržení vhodné vlhkosti vzduchu u vás doma pro spokojenost celé rodiny. Pomáhá odstraňovat elektrostatický náboj ve vzduchu a bojuje proti respiračním problémům spojeným se suchým vzduchem. Přístroj ...

Cena: od 3470,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Lanaform

EAN: 5410984043507

Zvlhčovač vzduchu využívající teplou (50 °C) a studenou páru Notus značky Lanaform slouží k udržení vhodné vlhkosti vzduchu u vás doma pro spokojenost celé rodiny. Pomáhá odstraňovat elektrostatický náboj ve vzduchu a bojuje proti respiračním problémům spojeným se suchým vzduchem. Přístroj disponuje moderním vzhledem, trendy barvami a LCD displejem s dotykovým ovládáním. Zapadne tak do interiéru vašeho bytu nebo domu. Použití zvlhčovače vzduchu Notus je velmi snadné, díky různým naprogramovaným režimům a intuitivnímu ovládání. Přístroj má vysokou zvlhčovací kapacitu (až 500 ml/hod.). Díky čidlu, které změří a zobrazí relativní vlhkost vzduchu v místnosti, dokáže tuto vlhkost velmi dobře regulovat. Pomocí programování můžete rovněž nastavit přesnou vlhkost vzduchu a na časovém spínači nastavit dobu použití. Pro vaši bezpečnost je přístroj vybaven zařízením, které zvlhčovač vzduchu automaticky vypne, pokud již není v nádržce dostatečné množství vody. Zvlhčovač nedisponuje od výrobce ochranou proti bakteriím množícím se ve stojaté vodě. Doporučujeme ke zvlhčovači dokoupit ionizační stříbrnou tyčinku ISS. Výhody zvlhčovače Lanaform NOTUS: Dálkové ovládání Teplá pára Digitální hygrostat

Zvlhčovač Lanaform NOTUSZvlhčovač Lanaform NOTUSZvlhčovač Lanaform NOTUS

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvlhčovač Lanaform NOTUS

Obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 14, Novinka

Obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 42

Obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 30

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvlhčovač Lanaform NOTUS

*

Aktuální cena:

3470,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod