Přednostní výpisy obchodu

Přednostní výpisy jsou určeny pouze pro internetové obchody, které jsou zaregistrovány ve vyhledávačí Direto.cz. Obchody s nastaveným přednostním výpisem jsou zobrazovaný na prvních pozicích na stránkách:

  • Katalogu internetových obchodů (ukázka)
  • Seznamu obchodů prodávajících zboží konkrétního výrobce (ukázka)
  • Srovnání cen jednotlivých produktů

Platba za přednostní výpisy je zpoplatněna za kliknutí (PPC). Platíte pouze za návštěvníky, kteří opravdu navštíví váš internetový obchod.

Platby za jednotlivá kliknutí se odečítají z vašeho kreditního účtu.

Cena přednostního výpisu

Cenu, kterou jste ochotni zaplatit za kliknutí na přednostní výpis si určujete sami na aukčním principu. Pro svůj internetový obchod stanovíte maximální cenu, kterou jste ochotni zaplatit za kliknutí na přednostní výpis směřující do vašeho obchodu. Minimální cena za kliknutí je 1,- Kč.

Šetříme vaše peníze - nebudete platit více, než je nutné

Cena, kterou zadáte ke klíčovému slovu je maximální možná. Skutečná cena, kterou zaplatíte bude obvykle nižší. Pokud například zadáte cenu 2,- Kč a přitom nikdo jiný by v dané kategorii obchodů neměl zadán přednostní výpis, tak zaplatíte pouze základní cenu: 1,- Kč.

Podrobnější informace o stanovení ceny za kliknutí

Jak začít s přednostními výpisy?

Přihlašte se ke svému účtu. Po úspěšném přihlášení budete přesměrování přímo na stránku, na které budete moci přednostní výpisy sami nastavit.

Pokud máte jakékoliv dotazy k přednostním výpisům, tak nás prosím kontaktujte.