Popis zboží

AVAIR AVAIR ELLA LUX D6K2A, černá/červená

Pokud je ve vaší domácnosti kladen důraz na vysokou funkčnost, spolehlivost a úsporu při vaření, jistě oceníte skvělého pomocníka, kterým je elektrický hrnec AVAIR ELLA LUX D6K2A v designovém černo-červeném provedení. Tento multifunkční hrnec je novinkou v oboru, neboť díky nové digitální technologii  dokáže sjednotit schopnosti všech elektrických zařízení na vaření i dušení a dosáhnout perfektního výsledku při maximální úspoře času i energie .

Vaření bez dozoru se zárukou perfektního výsledku!

 

Nastavte si vlastní program vaření

Multifunkční elektrický tlakový hrnec AVAIR ELLA LUX je vybaven digitální technologií, která nabízí  devět programů na vaření, a tak si vždy vyberete ten správný. Začátek procesu můžete posunout až o 24 hodin. Hrnec vyniká mezi ostatními, neboť nabízí originální vzhled, bezpečnost, spolehlivost, multifunkčnost, snadné používání a úspornost. K největším přednostem patří  úspora elektrické energie, a to až o 60 % . Doba vaření v tomto dokonalém hrnci se zkracuje o 40%. Můžete se spolehnout, že vaše jídlo bude připraveno  rychleji, úsporněji a bezpečněji . Výjimečnost tohoto hrnce spočívá v tom, že účelně a efektivně spojuje schopnosti tradičního tlakového hrnce, elektrického zařízení na vaření rýže a nádoby určené na dušení pokrmů. Zároveň však odstraňuje veškerá omezení, která jsou pro tyto zařízení typická.

 

Chutné a zdravé vaření

Elektrický hrnec uvaří rýži, brambory, polévku, dušené pokrmy, guláš, masové pochoutky a spoustu dalších pochutin. Pokrmy připravené tímto způsobem jsou  mnohem chutnější, protože během vaření nedochází k odpařování a ke ztrátě aroma. Vařit můžete s velmi m alým množstvím vody  a jídlo lze připravit  bez přidání oleje nebo tuku . Díky tomu bude AVAIR ELLA LUX  ideálním pomocníkem při nejrůznějších dietních omezeních  či pro vegetariány. Z hrnce během vaření neuniká žádná pára, žádné syčení, žádný zápach. Vaše kuchyň zůstává i při přípravě obědu stále čistá a voňavá.

 

Využití

Vnitřní varná nádoba s  kapacitou 6 litrů  je opatřena  speciálním keramickým povrchem . Keramický antiadhezní materiál je ekologický povlak, který je obohacen mikročásticemi přírodních keramických materiálů. Na rozdíl od běžných povrchů má řadu lepších vlastností, je odolnější vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození. Hrnec můžete využít také k ohřívání pokrmů. O průběhu vaření budete informování prostřednictvím displeje, který  zobrazuje čas zbývající do ukončení . Samozřejmostí jsou 3 mechanické a 4 elektronické bezpečnostní pojistky.

Parametry zboží

Objem hrnce/pánve :

6 l

Příkon hrnce/pánve :

1000 W

Displej :

ano

Nastavitelná teplota :

přepínač výkon. stupňů

Funkce držení teploty :

Ano

Funkce hrnce :

vaří, vaření v tlaku, ohřívá

Časovač/minutka :

ano

Distribuce :

CZ

AVAIR D6K2A

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

DPD

0,- Kč

2750,- Kč

DPD, dobírka

39,- Kč

2789,- Kč

Česká pošta

0,- Kč

2750,- Kč

Česká pošta, dobírka

39,- Kč

2789,- Kč

Vlastní přeprava

499,- Kč

3249,- Kč

Vlastní přeprava, dobírka

538,- Kč

3288,- Kč

Vlastní přeprava

599,- Kč

3349,- Kč

Vlastní přeprava, dobírka

638,- Kč

3388,- Kč

Vlastní přeprava

399,- Kč

3149,- Kč

Vlastní přeprava, dobírka

438,- Kč

3188,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu

0,- Kč

2750,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu, dobírka

39,- Kč

2789,- Kč

TopTrans

399,- Kč

3149,- Kč

TopTrans, dobírka

438,- Kč

3188,- Kč

HDS

299,- Kč

3049,- Kč

HDS, dobírka

338,- Kč

3088,- Kč

Cena zboží:2750,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

AVAIR D6K2A

2750,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod