Avent Niplette systém pomůcka při zapadlých bradavkách

Avent Niplette systém pomůcka při zapadlých bradavkách

Výrobce: Avent

EAN: 5012909002943, PN: GS002943

Obchod: Nejbaby.cz (http://www.nejbaby.cz)

Cena: 809,- Kč, Hlídat cenu
Termín dodání: 3 dny
Cena dopravy: doprava od 79,- Kč

Do obchodu

Porovnat cenu s ostatními obchody
Najít podobné zboží v ostatních obchodech

Popis zboží

Unikátní a jedinečný systém Niplette vyvinutý za pomoci britských plastických chirurgů vám nabízí bezbolestnou a trvalou pomoc.

Jednoduché řešení p

Provedení výrobku: bílá barva

Tvar vložky je navržen k dokonalému pohodlí (120mm/4mm) Unikátní a jedinečný systém Niplette vyvinutý za pomoci britských plastických chirurgů vám nabízí bezbolestnou a trvalou pomoc.

Jednoduché řešení pro vpáčené bradavky

Účinné a snadno použitelné

Ploché nebo vpáčené bradavky mohou pro ženy, které chtějí kojit, představovat potenciální problém. Niplette jemným přisátím vtáhne bradavku do malého plastového kloboučku, který se podobá náprstku.

Jednoduchost a diskrétnost

Nechirurgická úprava – používá jemné sání

Klinicky ověřeno

Nechirurgická úprava – používá jemné sání

Je záležitostí týdnů a pravidelného používání, aby bradavka zůstala permanentně vztyčená. V ideálním případě používejte před otěhotněním. Pomůcku však můžete používat i během prvních šesti měsíců těhotenství, a dosáhnout tak trvalé úpravy bradavek. Vpáčení bradavek, které není vrozené a k němuž došlo v nedávné době, by měl před použitím pomůcky Niplette ihned zkontrolovat lékař. Nedoporučujeme používat v posledním trimestru těhotenství.

Klinicky ověřeno

Niplette: nástroj pro nechirurgickou úpravu zapadlých bradavek DD McGeorge FRCS (Plast). Časopis British Journal of Plastic Surgery, prosinec 1993.

Pro použití s vpáčenými nebo plochými bradavkami

Niplette je vhodný pro použití s vpáčenými nebo plochými bradavkami, které se vyvinuly v důsledku dědičných faktorů nebo během puberty.

Ideální je používání Niplette ještě v těhotenství. Jestli nejsou vaše prsa příliš citlivá, můžete používat Niplette prvních šest měsíců těhotenství.

Jinak můžete Niplette používat prvních několik dnů po porodu. Jak budete bradavku vytahovat ven, bude se vaše miminko moci snáze uchopit a kojením může bradavka zůstat stále vztyčená.

Jakmile jsou vaše prsa naplněna mlékem, Niplette nefunguje. Niplette používejte do doby, než si miminko zvykne přisát se k vaší bradavce samo. Kosmetická úprava bradavky může být provedena, jakmile s kojením skončíte.

Nesmí se vyvařovat.

Videoukázku naleznete pod tímto odkazem:

http: //www.youtube.com/watch?v=vPhIte5hing

Avent Niplette systém pomůcka při zapadlých bradavkáchAvent Niplette systém pomůcka při zapadlých bradavkáchAvent Niplette systém pomůcka při zapadlých bradavkáchAvent Niplette systém pomůcka při zapadlých bradavkách

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

Česká pošta

79,- Kč

888,- Kč

Česká pošta, dobírka

121,- Kč

930,- Kč

PPL

105,- Kč

914,- Kč

PPL, dobírka

147,- Kč

956,- Kč

GEIS

86,- Kč

895,- Kč

GEIS, dobírka

128,- Kč

937,- Kč

Cena zboží:809,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Avent Niplette systém pomůcka při zapadlých bradavkách

809,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod