H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)

H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)

Popis zboží

TrueCam H5 – Autokamera, o které víte jenom vy.Hledáte do svého auta spolehlivou černou skříňku? Autokamera TrueCam H5 je nejmenší palubní kamera, jakou jsme dosud vyrobili. Přesto v sobě má všechny důležité funkce, které pomohou váš vůz ochránit na cestách i na parkovišti. Její hlavní předností je kvalitní záznam ve Full HD 1080p a minimální rozměry. Detaily jako SPZ nebo tváře chodců a řidičů budou vždy rozeznatelné a zároveň si kamery nikdo nevšimne – nemusíte se tak bát nechávat ji ve vozidle.Revoluční je i způsob uchycení kamery v autě. Poprvé jsme použili námi vyvinutý magnetický držák s integrovaným nabíjením. Díky němu je každodenní připevnění kamery ještě snazší a rychlejší. S nejpraktičtějším upínacím systémem můžete ihned vyrazit.Přenos videozáznamů vám výrazně usnadní zabudovaná WiFi. Díky ní TrueCam H5 snadno propojíte s mobilní aplikací LuckyCam a ihned můžete začít stahovat záběry a upravovat nastavení. Začněte autokameru používat ještě dnes a vyhněte se zbytečným nepříjemnostem během svých cest.„TrueCam H5 je neviditelný strážce vašich cest“Jasné záběry ve Full HDTruecam H5 i přes malé rozměry neslevuje z kvality pořizovaných záběrů. Ty mohou být až v rozlišení 1080p, což zajišťuje spolehlivé zachycení i drobných objektů. Rychlé pohyby zůstanou na záznamu plynulé díky vysoké snímkovací frekvenci 30 fps. K dispozici je i nižší HD rozlišení 720p, při kterém kamera pořídí až 60 snímků za vteřinu.Nezdržujte se instalacíTrueCam H5 je připravena k jízdě během pár vteřin. Připevnění maximálně zjednodušuje unikátní magnetický držák, který uchytíte na sklo. Do něj pak kameru v mžiku zacvaknete a stejně snadno ji odnesete s sebou. Nabíjecí kabel vůbec neřešíte, protože je integrovaný do samotného držáku. Kamera se po připnutí začne nabíjet automaticky.Neviditelný designTělo kamery má velmi kompaktní rozměry a ani svou matnou barvou nepoutá pozornost. To se hodí, pokud TrueCam H5 chcete nechávat v autě i při zaparkování třeba před nákupním centrem. Kolemjdoucí si ji jen stěží všimnou. Stejně tak vás nebude rozptylovat při řízení a rozhodně neomezí váš výhled.Přídavný GPS modul (doplňkové)Pokud chcete záznam obohatit o geoznačku a rychlost jízdy, můžete si ke kameře dokoupit GPS přijímač. Rychlost jízdy můžete napevno zobrazit ve videu a vyhnout se tak spekulacím, zda jste při nehodě nebo jiné nepříjemné situaci nejeli příliš rychle. Nasbíraná data jdou zobrazit v Google Maps, takže si můžete prohlédnout, kde všude vaše auto bylo.Sama rozpozná nárazČerná skříňka TrueCam H5 má v sobě citlivý G-senzor, který umí rozpoznat i jemný náraz. V takovou chvíli právě pořizovaný záběr automaticky uzamkne, aby nedošlo k jeho ztrátě. Vám tak v ruce zůstane cenný důkaz z celé události.Nikdy jí nedojde paměťAutokamera vás chrání, pouze když natáčí. A Full HD záběry jsou náročné na paměť. Aby nikdy nedošlo k jejímu zaplnění, má v sobě TrueCam H5 funkci časové smyčky. Nejstarší záběr, na kterém se nic zajímavého nestalo a není uzamčený se tak sám ...

H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

DPD

0,- Kč

2980,- Kč

DPD, dobírka

40,- Kč

3020,- Kč

Česká pošta

0,- Kč

2980,- Kč

Česká pošta, dobírka

40,- Kč

3020,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu

0,- Kč

2980,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu, dobírka

40,- Kč

3020,- Kč

Zásilkovna.cz

0,- Kč

2980,- Kč

Zásilkovna.cz, dobírka

40,- Kč

3020,- Kč

Cena zboží:2980,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

H5 - kamera do auta (TRUECAMH5)

2980,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod