Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík oranžové 86 (12-18m)

Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík oranžové 86 (12-18m)

Popis zboží

Originální bavlněné kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík, s roztomilým obrázkem zvířátka. Přední stranu body zdobí zvířátko a na zadní straně je vyobrazen buď ocásek, žihadélko nebo křidélka. Vždy dle typu daného zvířátka. Body je v krásných zářivých barvách a rukávky jsou ukončeny širším pružným lemem, který netlačí na ručičku miminka. Barvy použité k potisku jsou certifikovány a vhodné pro miminka. Je vyrobeno z příjemného a kvalitního materiálu, ve kterém se bude Vaše miminko cítit příjemně. Body má zapínání na cvočky na ramínku a mezi nožičkami, což usnadňuje oblékání a přebalování. Dopřejte Vašemu miminku vyniknout v originálním body a bude určitě nepřehlédnutelné. Složení: 100% bavlna.

Parametry zboží

Velikost :

86 (12-18m)

Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík oranžové 86 (12-18m)Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík oranžové 86 (12-18m)Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík oranžové 86 (12-18m)Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík oranžové 86 (12-18m)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

DPD

99,- Kč

263,- Kč

DPD, dobírka

144,- Kč

308,- Kč

Cena zboží:164,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Kojenecké body s dlouhým rukávem New Baby Zvířátko Tygřík oranžové 86 (12-18m)

164,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod