Manuál k daňovému řádu 2013

Manuál k daňovému řádu 2013

Popis zboží

Manuál k daňovému řádu vyšel poprvé před dvěma roky. Kniha byla velmi dobře přijata odbornou veřejností, která oceňuje zejména její praktické pojetí, srozumitelnost a provázanost komentářů k daňovému řádu na ostatní hmotně-právní daňové předpisy.

Po bezmála dvou letech přicházejí autoři s aktualizovaným vydáním, v němž zúročili každodenní práci s komentovanými tématy. Kniha je doplněna o nové praktické poznatky, řeší problémy, které vznikly při aplikaci daňového řádu v daňových řízeních, přináší metodická stanoviska orgánů daňové správy a stovku nových rozsudků Nejvyššího správního soudu.

Dále pak tato publikace reaguje na legislativní vývoj dané problematiky a komentuje změny účinné od roku 2013. Jde zejména o samotnou novelu daňového řádu, o novelu občanského soudního řádu (a její významný dopad do jednotlivých oblastí vymáhání daňových nedoplatků) a o dopady na uplatňování jednotlivých institutů daňového řádu zákonem o Finanční správě České republiky (místní příslušnost, delegace, nahlížení do spisu, zahájení řízení, účinnost plné moci, převedení přeplatku na nedoplatek, vznik Odvolacího finančního ředitelství s celostátní působností apod.). Všechny tyto změny jsou v knize podrobně komentovány.

autor: Ing. Miloslav Kopřiva, Mgr. Jaroslav Novotný vydal: Sagit, a. s., podle stavu k 21. 1. 2013

Manuál k daňovému řádu 2013

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

Česká pošta

99,- Kč

589,- Kč

Česká pošta, dobírka

128,- Kč

618,- Kč

PPL

139,- Kč

629,- Kč

PPL, dobírka

168,- Kč

658,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu

89,- Kč

579,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu, dobírka

118,- Kč

608,- Kč

Zásilkovna.cz

79,- Kč

569,- Kč

Zásilkovna.cz, dobírka

108,- Kč

598,- Kč

Cena zboží:490,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Manuál k daňovému řádu 2013

490,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod