Paul McCartney - Noyer Paul Du

Paul McCartney - Noyer Paul Du

Popis zboží

Kniha Paula Du Noyera Rozhovory s Paulem McCartneym (Conversations with McCartney) nabízí portrét jedné z nejvýraznějších osobností pop-rockové hudby druhé poloviny dvacátého století i začátku století jednadvacátého. Vychází přitom z rozhovorů, jež autor, významný anglický hudební novinář a rovněž rodák z Liverpoolu, vedl s Paulem McCartneyem většinou při neformálních příležitostech od roku 1979 do současnosti. Kniha nabízí ucelenou představu o hudbě a myšlení této ikony současné hudby od dětství až do dnešních dnů. Na rozdíl od většiny biografií detailně rozpitvávajících atraktivní a mnohokrát předestilované necelé desetiletí existence Beatles a zbytek kariéry odbývajících jen ve stručných obrysech.

Kniha je rozdělena do dvou částí, z nichž první podává víceméně chronologický přehled životní dráhy Paula McCartneyho, zatímco druhá dává v krátkých tematických kapitolách nahlédnout do McCartneyova přemýšlení o svém životě i o dnešním světě. Velkou předností díla je, že ponechává povětšinou promlouvat protagonistu knihy vlastními slovy.

Paul Du Noyer se přes třicet let jako novinář zabýval světem hudby. Ve svých rozhovorech zpovídal Madonnu i Pavarottiho, Davida Bowieho, Micka Jaggera a další osobnosti populární světové hudby. Narodil se v Liverpoolu, absolvoval London School of Economics. Je mj. autorem hudebních dějin Liverpoolu a Londýna.

Parametry zboží

Rok vydání :

2016

Počet stran :

304

Vazba :

pevná

Jazyk :

Česky

Druh :

Kniha

Autor :

Noyer Paul Du

Autor :

Paul Du Noyer

Paul McCartney - Noyer Paul Du

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

Česká pošta

99,- Kč

433,- Kč

Česká pošta, dobírka

139,- Kč

473,- Kč

GEIS

99,- Kč

433,- Kč

GEIS, dobírka

139,- Kč

473,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu

95,- Kč

429,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu, dobírka

135,- Kč

469,- Kč

Uloženka

79,- Kč

413,- Kč

Cena zboží:334,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Paul McCartney - Noyer Paul Du

334,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod