Psychologie dnes a zítra - Bohumír Chalupa

Psychologie dnes a zítra - Bohumír Chalupa

Popis zboží

Psychologie se stává součástí všeobecného vzdělání a má četné praktické výstupy a aplikace v mnoha oblastech a oborech společnosti. Autor se pokusil zmapovat některé nejdůležitější úseky psychologie a orientovat čtenáře v otázkách přeměn, které proběhly hlavně v posledních desítiletích 20. století a stále pokračují. Nezbytnou pomůckou je stručný psychologický slovník, obsahující výklad 60 hlavních tématických okruhů a další desítky

drobnějších hesel (celkem více než 300 hesel).

Psychologie může přinést velmi zajímavé výsledky v otázce poznávacích procesů, myšlení a řešení problémů, organizace dlouhodobé paměti, porozumění jazyku a lidské tvořivosti. Prakticky významná jsou témata motivace člověka, lidské emocionality, skladby osobnosti a její individuální struktury.

Doc. PhDr. Bohumír Chalupa, DrSc. působil původně ve zdravotnictví, od roku 1964 na katedře psychologie Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde přednášel obecnou a experimentální psychologii a psychologii práce. Je autorem čtyř monografií, řady vysokoškolských učebnic a skript, většího počtu původních vědeckých studií i popularizujících článků. Jeho bibliografie zabírá 400 položek, 27 prací bylo publikováno ve světových jazycích. Zúčastnil se aktivně řady mezinárodních kongresů a studijně navštívil přední psychologická pracoviště v evropských zemích. Nyní se věnuje vědecké a publikační činnosti.

Parametry zboží

Nakladatelství :

Littera

Jazyk :

čeština

Počet stran :

232

Formát :

230 x 172 x 15 mm

Typ :

Paperback

Autor :

Bohumír Chalupa

Rok vydání :

2007

Psychologie dnes a zítra - Bohumír Chalupa

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

Česká pošta

79,- Kč

244,- Kč

Česká pošta, dobírka

104,- Kč

269,- Kč

PPL

69,- Kč

234,- Kč

PPL, dobírka

99,- Kč

264,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu

79,- Kč

244,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu, dobírka

104,- Kč

269,- Kč

Cena zboží:165,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Psychologie dnes a zítra - Bohumír Chalupa

165,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod