TRUECAM M5 WiFi - kamera do auta

TRUECAM M5 WiFi - kamera do auta

Popis zboží

Ochrana vašeho auta ve dne, v noci, za jízdy či zaparkované. Tyto a mnoho dalších jsou funkce nové kamery do auta TRUECAM M5. Kamera zaznamenává video v rozlišení až FullHD (30 fps) a díky novému magnetickému držáku je její připevnění k čelnímu sklu pevnější, zároveň však instalace kamery zabere pouze pár sekund. Úhel čočky je 150° a kamera tak zachycuje vše potřebné. Videa si můžete prohlédnout na 2" displeji přímo v kameře, nebo si kameru propojit s telefonem přes WIFI a chytrou aplikaci v telefonu. Ovládání kamery je intuitivní a lehké. Funkce v kameře spolehlivě rozpoznají kterou situaci zaznamenat, a to i v případě že je auto na parkovišti a není v provozu. Ke kameře lze dokoupit GPS modul pro detekci radarů a možnosti zasazení reálné rychlosti přímo do záznamu. Kamera využívá karty MicroSD s velikostí až 64GB.

Parametry zboží

Snímková frekvence ve Full-HD videu :

30p

Rozlišení videa :

Full HD (1920x1080)

Rozlišení videa :

HD (1280x720)

Další funkce :

Wi-Fi/DLNA

TRUECAM M5 WiFi - kamera do autaTRUECAM M5 WiFi - kamera do autaTRUECAM M5 WiFi - kamera do autaTRUECAM M5 WiFi - kamera do auta

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

DPD

0,- Kč

2990,- Kč

DPD, dobírka

0,- Kč

2990,- Kč

DPD Pickup

0,- Kč

2990,- Kč

DPD Pickup, dobírka

0,- Kč

2990,- Kč

Cena zboží:2990,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

TRUECAM M5 WiFi - kamera do auta

2990,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod