Výstup na horu Ťululum aneb o biologické podstatě pozemského času - Novák František

Výstup na horu Ťululum aneb o biologické podstatě pozemského času - Novák František

Výrobce: Malvern

EAN: 9788087580561, ISBN: 8087580561, PN: 0234346

Obchod: Bux.cz (https://www.bux.cz/)

Cena: 191,- Kč, Hlídat cenu
Termín dodání: 1 týden

Do obchodu

Porovnat cenu s ostatními obchody
Najít podobné zboží v ostatních obchodech

Popis zboží

Knihou Františka Nováka Výstup na horu Ťululum zní zvláštní smích, který jako by byl dlouho s krajním úsilím zadržován, ale nakonec stejně propuká, aby rozmetal všechno, co se dosud zdálo nezvratné. Je to traktát, který se nedá brát vážně. A kdo ho přesto dokáže vážně vzít, může v něm k vlastnímu překvapení objevit román iniciace, netušený návod na omlazení ducha i těla, popřípadě základní české dílo v oboru „neexaktních věd“. Nejde tu totiž o nic menšího než o zrušení zákona, podle něhož pro nás čas běží pouze jedním směrem, a o prožití bolesti natolik neúnosné, že z ní už může vzejít jen úlevné prozření. Snůška nesmyslů tak obratem získává hluboký smysl a zemská přitažlivost přestává tížit.

Je třeba dodat, že František Novák (1933), badatel z Lomnice nad Popelkou, se výslovně vzdal svého autorství ve prospěch hlasu, který daleko přesahuje omezeného lidského jedince: Výstup na horu Ťululum podle něho stvořil „opožděný mužský rozum založený na čichové duševní podstatě, zvaný PAK“.

Parametry zboží

Počet stran :

144

Datum uvedení :

2013-12-01

Autoři :

Novák František

Výstup na horu Ťululum aneb o biologické podstatě pozemského času - Novák FrantišekVýstup na horu Ťululum aneb o biologické podstatě pozemského času - Novák František

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Výstup na horu Ťululum aneb o biologické podstatě pozemského času - Novák František

*

191,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod