Zircon Jazz - satelitní Full HD přijímač Skylink ready

Zircon Jazz - satelitní Full HD přijímač Skylink ready

Výrobce: Zircon

PN: SRZSIHD

Obchod: Eltasat.cz (http://www.eltasat.cz/)

Cena: 2190,- Kč, Hlídat cenu
Termín dodání: 3 dny

Do obchodu

Najít podobné zboží v ostatních obchodech

Popis zboží

: : Zircon Jazz - satelitní Full HD přijímač Skylink ready : : Satelitní přijímač s licencovanou čtečkou Irdeto, který je vybavený funkcí FAST SCAN. Neuvěřitelně jednoduchá instalace s automatickou detekcí DiSEqC a laděním transpondérů pro Skylink. Rychlý start přijímače z pohotovostního režimu. Velmi nízká spotřeba do 1W v pohotovostním - pasivním-stavu.

 Parametry přijímače ZIRCON Jazz: Skylink Ready s podporou FastScan pro inteligentní naladění přijímače. Splňuje poslední specifikace na Skylink ready přijímač verze 1.5 Automatické vyhledávání domovského TP pro FastScan Vestavěná licencovaná Irdeto čtečka - podpora Irdeto a ICE karet Kompatibilní s ICE kartami UPC - freeSAT, T-Mobile Full HD rozlišení obrazu 1920x1080p na výstupním HDMI konektoru Přehledné zobrazení seznamu stanic pomocí vícesloupcového náhledu Možnost tvorby až 8 oblíbených (Favoritních) skupin Rodičovský zámek Funkce AD (Audio description-popis scény pořadu pro nevidomé) Funkce CEC pro snadné ovládání přijímače i TV (nutná podpora TV) Pokročilé PVR funkce - nahrávání přímo z EPG Podpora FAT i NTFS souborového systému USB paměti MPEG-2/4 (H.264), VC1 a plně kompatibilní s DVB-S2 Pamět na 6000 TV a radio programů Vícejazyčné OSD menu, Podpora 7 denního EPG (Elektronický programový průvodce) Plná podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, 13/18V, 0/22K Podpora pozicionéru s protokolem USALS Podpora aktualizace SW z družice (OTA aktualizace) a IP aktualizace SW Ethernet konektor pro snadnou IP aktualizaci SW z internetu Přijímač je možné připojit k novým i starým typům televizorů použitím HDMI, nebo JACK/CINCH kabelu Bílý 4segmentový LED display Možnost zobrazit oprávnění předplatného na kartě v datumovém formátu (zápisů na kartě) Různé editační funkce seznamu stanic (oblíbené seznamy, přesouvání, zamykání, přejmenování, třídění aj.) Funkce Aktualizace Skylink transpondérů-síťové aktualizace nových stanic Rozměry přijímače V x Š x H      37 x 185 x 110 mm  Obsah balení: Dálkový ovladač, nap. zdroj 12V/1,5A, HDMI kabel 1,5m, JACK/CINCH AV kabel, CZ/SK návod.

Zircon Jazz - satelitní Full HD přijímač Skylink ready

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Zircon Jazz - satelitní Full HD přijímač Skylink ready

2190,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod