Zwilling Pro nůž kuchařský 16 cm

Zwilling Pro nůž kuchařský 16 cm

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839257131

Obchod: Chefshop.cz (https://www.chefshop.cz/)

Cena: 2599,- Kč, Hlídat cenu
Termín dodání: Skladem
Cena dopravy: doprava zdarma!

Do obchodu

Najít podobné zboží v ostatních obchodech

Popis zboží

Kuchařský nůž ZWILLING® Pro   je robustní, těžký nůž se širokou čepelí jemného a přitom odolného ostří. Všeuměl pro profesionály a hobby kuchaře, který čistí zeleninu, ale také naseká bylinky nebo kotlety.

Série ZWILLING® Pro

Kombinace inovativní technologie, tradičního vzhledu a dokonalé přesnosti

Ostří v sobě mísí japonskou a evropskou kulturu krájení

Zakřivený tvar záštity Pro Touch pro pohodlnější, přesné a bezpečné ovládání

Rukojeť ze syntetiky, klasický design tří nýtů

Hladký přechod mezi záštitou a rukojetí

Speciální ocel vyráběná pro společnost ZWILLING J. A. Henckels

FRIODUR® - čepel kalená mrazem

SIGMAFORGE® - kovaný z jednoho kusu

Tvrdost cca 57 HRC podle Rockwella

Ručně broušené

Kontrola ostří laserem

Lze mýt v myčce nádobí, doporučujeme ruční mytí

Solingenská   značka ZWILLING   neustále přináší inovace do svých výrobků. S téměř třemi stoletími zkušeností a s pomocí italského architekta a designéra Matteo Thuna vytvořila německá společnost ZWILLING J. A. Henckels   sérii nožů ZWILLING® Pro, která mísí   tradiční vzhled rukojeti se třemi nýty   s inovativním tvarem záštity nože. Tato zakřivená záštita umožňuje bezkonkurenční pohodlí při řezání kolébkovým pohybem.

V případě série nožů   ZWILLING® Pro   zvažovali designéři společnosti hned několik hledisek: vzhled, formu, funkci, materiál a také pocit vznikající při jejich používání. Smísením tradice a inovací nakonec vznikla   fenomenální série nožů špičkové kvality   a perfektního tvaru s ostřím kombinujícím evropskou a japonskou kulturu krájení. Štíhlá rukojeť intuitivně navede k bezpečnému úchopu, nože jsou ostré, pohodlné na uchopení a dlouho vydrží.

Použité technologie a materiály

Pro výrobu nožů se používá   speciální vysoce kvalitní ocel   s optimálním množstvím chromu a uhlíku vyráběná dle specifických požadavků výlučně pro společnost ZWILLING J. A. Henckels. Tato ocel s tvrdostí cca 57 HRC podle Rockwella je pružná, má dobrý počáteční řezný výkon, dlouhou životnost ostří a perfektní odolnost vůči korozi. Nože z této speciální oceli se navíc snadno ostří. Potvrzením správného „receptu“ na její výrobu je fakt, že z ní již bylo vyrobeno přes 100 milionů nožů beze změny chemického složení.

Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální   patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi.

Čepel nože je   kována z jednoho kusu   oceli metodou   SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení.

Stabilní ostří a dokonalá geometrie   nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky ...

Zwilling Pro nůž kuchařský 16 cmZwilling Pro nůž kuchařský 16 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

Česká pošta

0,- Kč

2599,- Kč

PPL

0,- Kč

2599,- Kč

Česká pošta - Balík na poštu

0,- Kč

2599,- Kč

Zásilkovna.cz

0,- Kč

2599,- Kč

Cena zboží:2599,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Zwilling Pro nůž kuchařský 16 cm

2599,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod