Zwilling Twin Pure metla na šlehání, malá

Popis zboží

POPIS

Malá šlehací metla  z řady Twin Pure Steel   od výrobce Zwilling je vyrobena  z ušlechtilé   nerezové oceli 18/10, která je odolná proti korozi, hygienická, nechytá pachy ani chutě, snadno se udržuje a čistí a má dlouhou životnost. Tato metlička na šlehání je ideální na šlehání šlehačky, bílků, krémů, těst a díky pevnému tvaru ji můžete použít i na přípravu těžkých těst . Je vhodná jak do velkých mís, tak do úzkých a vysokých nádob . 

Rukojeť je masivní a má saténově hladký povrch.   Funkční části metly na šlehání jsou spojeny pevně. Nehrozí usazování nečistot a bakterií. Metličku můžete zavěsit na kuchyňskou lištu a mít ji tak stále po ruce.   Je vhodná pro mytí v myčce na nádobí .

Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání. 

SPECIFIKACE

Délka: 23 cm

Materiál: nerezová ocel 18/10

Barva:  stříbrná

VÝHODY A NEVÝHODY

Šlehací metla je vyrobena z nerezové oceli, která je odolná proti korozi, je hygienická, nechytá pachy ani chutě, snadno se čistí. 

Na přípravu krémů, těst, šlehání bílků, šlehačky atd.

Masivní rukojeť je opatřena saténově hladkým povrchem.

Funkční části metly jsou pevně spojeny.

Oko pro zavěšení na kuchyňskou lištu.

Vhodná do myčky na nádobí. 

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné do myčky: Ano

JAK VYŠLEHAT ŠLEHAČKU BEZ ŠLEHAČE?

Základem úspěchu je studená smetana . Použijte tedy smetanu vychlazenou z lednice. Čím studenější smetana bude, tím rychleji se vám podaří ji vyšlehat. A musí se jednat o smetanu ke šlehání s obsahem tuku min. 33 % .

Připravte si dostatečně velkou místu (myslete na to, že po vyšlehání smetana zdvojnásobí svůj objem) a šlehací metlu . Před šleháním můžete do šlehačky přidat moučkový cukr, vanilková semínka, skořici atd. Šlehejte dokud šlehačka nezhoustne . Nelze říct přesně, jak dlouho vám bude šlehání trvat. Záleží totiž na teplotě šlehačky, obsahu tuku a dalších faktorech.

Parametry zboží

Typ produktu :

Metla

Cena za dopravu zboží

Doprava Cena dopravy Cena zboží
(vč. dopravy)

PPL

99,- Kč

704,- Kč

PPL, dobírka

148,- Kč

753,- Kč

Zásilkovna.cz

69,- Kč

674,- Kč

Zásilkovna.cz, dobírka

118,- Kč

723,- Kč

Cena zboží:605,- KčDo obchodu

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Zwilling Twin Pure metla na šlehání, malá

605,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod