Síťové mosty

Zboží: bylo nalezeno 298 produktů

Produktů: Řadit podle:

Strana [<<] [<] 1 2 3 4 5 6 [>] [>>]

od 3034,- Kč

Porovnat ceny

od 2743,- Kč

Porovnat ceny

Switch Netgear Gigabit GS116, 16-portový

U těchto switchů se jedná o vysoce výkonné Gigabitové měděné přepínače. Umožňují jednoduše vylepšit existující sítě na přenosovou rychlost 1000 MBit/s. Jsou obzvláště vhodné jako desktopové přístroje, neboť neobsahují ventilátor a jsou tedy bezhlučné. High speed s Ethernet 10/100/1000 ...

Druh zboží: Síťové mosty
Výrobce: NETGEAR

od 2086,- Kč

Porovnat ceny

TP-Link TL-SL3452 JetStreamÖ Switch 48+4G 19-quot, rackmount - TL

Řízený switch L2 s 48 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty,,TL-SL3452,,,,Řízený přep (kód zboží: S-345447)

Druh zboží: Síťové mosty
Výrobce: TP-Link, obchod: DeCe COMPUTERS s.r.o.

od 7438,- Kč

Porovnat ceny

TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode - MC10

Média konvertor sítě Fast Ethernet,,MC100CM,,,,Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 1 (kód zboží: S-345336)

Druh zboží: Síťové mosty
Výrobce: TP-Link, obchod: DeCe COMPUTERS s.r.o.

od 626,- Kč

Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG1016D/ switch 16x 10/100/1000Mbps/ desktop/ rack-mount

TP-Link TL-SG1016D Šestnácti portový gigabitový switch TL-SG1016D představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigabit Ethernet. Všech 16 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky které se nemusíte starat o příslušný typ kabelu – stačí zapojit a používat. Navíc s inovativní ...

Druh zboží: Síťové mosty
Výrobce: TP-Link

od 1376,- Kč

Porovnat ceny

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP. TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP ModulePodrobnosti o produktuŠetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí ...

Druh zboží: Síťové mosty
Výrobce: TP-Link

od 785,- Kč

Porovnat ceny

od 424,- Kč

Porovnat ceny

Wireless N AP, Wireless N Access Point, DAP-2310/E

Výkon Rychlost datového přenosu (maximální): 300 Mbit/s Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s Frekvenční pásmo: 2.4 - 2.485 GHz QoS: Ano Podpora VLAN: Ano Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano Síťový standard: IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE ...

Druh zboží: Síťové mosty
Výrobce: D-Link, obchod: Patro.cz

od 1794,- Kč

Porovnat ceny

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km, TL-SM311LS

Doplňující informaceIEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPMax. Cable Length: 10kmData Rate: 1.25Gbps

Druh zboží: Síťové mosty
Výrobce: TP-Link

od 443,- Kč

Porovnat ceny

Strana [<<] [<] 1 2 3 4 5 6 [>] [>>]