Euronova-shop.cz

Internetový obchod Euronova-shop.cz

Euronova-shop.cz je internetový obchod nabízející stovky výrobků pro váš domov, kuchyň a zahradu. Vybírat lze i z širokého sortimentu bytového textilu a módy.

Adresa obchodu: https://www.euronova-shop.cz/

Sada 8 chráničů na nohy židlí

Sada 8 chráničů na nohy židlí

Sada 8 chráničů na nohy židlí u židlí. Jakmile je nasadíte, židle už nebudou při posouvání vydávat nepříjemný zvuk a nepoškrábou podlahu. Snadno se nasazují, jsou ohebné. Pasují jak kulaté nohy židlí o spodním rozměru min. 3,2 cm a na hranaté nohy o rozměru 3x3 cm. Se zesílenou spodní ...

279,- Kč

Do obchodu
Ochranný přehoz na pohovku

Ochranný přehoz na pohovku

Ochranný přehoz Double na pohovku je praktický a pohodlný současně. Je prošívaný a vatovaný. Protialergenní a protiroztočový. Precizně zpracovaný. Stálých barev. Mikrovlákno ze 100% polyesteru, protialergenní. Míry udávají maximální šířku sedáku, od ní pak následují části na područky.

699,- Kč

Do obchodu
Přehoz na křeslo s kapsami

Přehoz na křeslo s kapsami

Přehoz na křeslo s kapsami z beránkové látky v přírodních tónech. Měkký a hebký na dotek. Prostřední část pro přehození přes křeslo má dvě postranní části pro přehození přes područky se 2 pohodlnými kapsami na každé straně. Ze 100% polyesteru. Měří 50x157v cm + části přes područky cca 67x40 cm.

250,- Kč

Do obchodu
Sada 2 sedáků Piké

Sada 2 sedáků Piké

Sada 2 sedáků, se kterými budou vaše židle jako nové. Jsou elastické, a tak se snadno navlékají a přizpůsobí. Z piké, složení 96 % polyester, 4 % spandex. Snadno se nasazují, není třeba je zapínat ani přivazovat. Měří cca 45x45 cm.

219,- Kč

Do obchodu

Bažant na moč

Láhev na moč unisex. Nepostradatelná pomůcka pro osoby upoutané na lůžko a osoby s omezenou pohyblivostí. Je praktická i na cesty. Vybavená víčkem k uzavření a nástavcem pro dámy. Vyrobená z odolného materiálu. Objem 800 ml, se stupnicí pro měření. Celkové rozměry cca 24x10x11v cm.

229,- Kč

Do obchodu
Ochranný povlak na pohovku

Ochranný povlak na pohovku

Ochranný povlak na pohovku ji ochrání proti skvrnám. Je elagantní a velmi odolný. Povlaky na područky jsou odepínací, na suchý zip. Design i výroba v Itálii, z látky odolné vůči skvrnám, která je hydrorepelentní a antialergenní. Ze 100% mirkovlákna. Rozměry područek jsou 55x88 cm.

399,- Kč

Do obchodu

Strašák proti ptákům Sova

Soví strašák z odolného blýskavého materiálu, který odráží světlo, s velkýma žlutýma očima. Stačí jej zavěsit a jeho veliké oči spolu s blýskavým tělem udrží ptáky daleko od vaší zahrádky a záhonků. S rolničkou, která svým zvukem ve větru zaplaší ptáky. Měří cca 19x39 cm.

189,- Kč

Do obchodu
Dvojice korektorů na palce u nohou

Dvojice korektorů na palce u nohou

Dvojice korektorů vbočených palců, které palcům pomáhají navrátit se do správné polohy, přinášejí úlevu od kuřích ok a mozolů. Sada 2 kusů pro pravou a levou nohu.

159,- Kč

Do obchodu
Ochranný přehoz na pohovku

Ochranný přehoz na pohovku

Ochranný přehoz na pohovku Double Face s područkami. Je moderní a elegantní. Ochrání vaši pohovku před prachem, skvrnami a zvířecími chlupy. Z polyesteru, s fluorpolymerovými repelenty na vodní bázi. Lze prát v pračce. Šířka područek je 56 cm. Uvedené míry zahrnují i područky.

629,- Kč

Do obchodu

Solární plašička ptáků

Solární plašička ptáků vydává ultrazvukové frekvence a světelný signál v pravidelných intervalech, které dohromady odstrašují ptáky a udržují je mimo vaši zahradu. Je možné ji postavit, zavěsit nebo umístit na stojan zapíchnutý do země. S vypínačem ON/OFF, na dobíjecí baterii, která je v ...

539,- Kč

Do obchodu