Pilulka.cz

Internetový obchod Pilulka.cz

Pilulka.cz je online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Nakoupit můžete z pohodlí domova, zaplatit rychle a bezpečně online a případně objednat expres kurýra, který Vám zboží do 4 hodin doveze až domů!

Adresa obchodu: http://www.pilulka.cz/

SENCOR Elektrická vyhřívací deka SUB 281BE

SENCOR Elektrická vyhřívací deka SUB 281BE

SUB 281BE el. vyhřívací deka SENCOR Vyhřívací deka (podložka) pro dvě osoby na dvojpostel (rozměr 160 x 140 cm).

od 535,- Kč

Porovnat ceny
Allnature Křemelina 300g

Allnature Křemelina 300g

Allnature Křemelina 300g Prášek, který organismu dodává přírodní a snadno vstřebatelný organický křemík. Kromě toho tělo získává i další důležité stopové prvky. Díky sypké křemelině z buněk řas rodu Aulacoseira se prášek snadno používá. Stačí jej přidat do jídla nebo nápojů. Navíc je vhodný ...

od 145,- Kč

Porovnat ceny
Swissdent zubní pasta Nanowhitening bělící 50ml

Swissdent zubní pasta Nanowhitening bělící 50ml

Swissdent zub. pasta Nanowhitening běl. 50ml 19050 S novou vylepšenou příchutí je velmi šetrná, protože má velmi nízkou hodnotu abrazivity 24 RDA.

od 94,- Kč

Porovnat ceny
Topnatur Vláknina pro děti 100g

Topnatur Vláknina pro děti 100g

Vláknina pro děti 100g Topnatur VLÁKNINA PRO DĚTI je výjimečnou směsí rozpustné vlákniny, která pomáhá v trávicím ústrojí vytvářet velmi jemný gel. Tím napomáhá udržovat nestrávené zbytky potravy vlhké a má tedy „čisticí“ účinek.

od 94,- Kč

Porovnat ceny
Topnatur Vlaknina pro deti 2x100g

Topnatur Vlaknina pro deti 2x100g

Topnatur Vlaknina pro deti 2x100g VLÁKNINA PRO DĚTI je výjimečnou směsí rozpustné vlákniny, která pomáhá v trávicím ústrojí vytvářet velmi jemný gel. Tím napomáhá udržovat nestrávené zbytky potravy vlhké a má tedy „čisticí“ účinek.

od 94,- Kč

Porovnat ceny

Yellow and Blue Bika Jedlá soda 1kg

Bika jedlá soda Jedlá soda je skvělý všetranný čistič a pohlcovač pachů. Užijete ji při praní, úklidu a čištění, v kuchyni, i pro odstraňování pachů. Protože jí používáme také ke konzumaci (například v koláčích a pečivu), je zcela zdravotně nezávadná.

od 64,- Kč

Porovnat ceny

White Pearl NanoCare Black Gold zubní pasta 100g

White pearl NanoCare Gold zubní pasta 100g White Pearl používá pokročilou technologii částic pravého zlata a speciálního aktivního prášku z uhlíku, který zubní sklovinu dokonale vyčistí od skvrn a nežádoucího zabarvení způsobeného pitím kávy, čaje, vína, nebo třeba kouřením a konzumací ...

od 195,- Kč

Porovnat ceny

Yellow and Blue Prací gel s pomerančem z bio mýdlových ořechů 1l

Yellow&Blue Prací gel s pomerančem (1 l) - z bio mýdlových ořechů Prací gel na barevné i bílé prádlo s osvěžující vůní pomerančů a extraktem z mýdlových ořechů je šetrný k textilu i životnímu prostředí a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty. Gel bez umělé parfemace je vhodný i pro osoby s ...

od 135,- Kč

Porovnat ceny
Hemagel hydrofilní gel na rány 5g

Hemagel hydrofilní gel na rány 5g

Hemagel 5g Chytřejší než náplast – s unikátním patentem, hojí drobné i rozsáhlé poranění. Pracuje na takzvaném vlhkém hojení ran. Zásadně urychluje proces hojení. Je vhodný i pro hluboké a rozsáhlé rány například bércové vředy. Snižuje bolestivost. Zabraňuje vysoušení rány. Předchází vzniku jizev.

od 139,- Kč

Porovnat ceny

Yellow and Blue Prací gel z ořechů natural 1l

Prací gel z ořechů natural Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla. Jeho základem je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

od 118,- Kč

Porovnat ceny