Muziker, a.s.

Adresa společnosti

Muziker, a.s.
Einsteinova 18, 851 01 Bratislava 5

IČ: 35840773
DIČ: SK7020001021

Obchody provozované společností Muziker, a.s.

Níže uvedený seznam obsahuje obchody, které provozuje společnost Muziker, a.s.. Pokud chcete zobrazit podrobnější informace (sortiment, nejoblíbenější zboží) zobrazeného obchodu, tak klikněte na jeho název. Pokud chcete rovnou přejít na stránky obchodu, tak klikněte na odkaz Do obchodu.

Internetový obchod Muziker.cz

Muziker.cz

Muziker má kořeny na Slovensku. Svou historii píše od roku 1995. Tehdy malá firmička se jménem Music Planet otevřela jednu malou prodejnu hudebních nástrojů v širším centru Bratislavy. V roce 2003 se značka Music Planet přejmenovala na "Muziker" a začalo se uvažovat o prvním internetovém obchodě s hudebními nástroji na Slovensku. Dnes Muziker provozuje moderní internetový obchod v mnoha zemích EU a síť velkých kamenných prodejen v nejznámějších nákupních centrech v Čechách a na Slovensku.

https://www.muziker.cz/

Internetový obchod Muziker.sk

Muziker.sk

Muziker má korene na Slovensku. Svoju históriu píše od roku 1995. Vtedy malá firmička s menom Music Planet otvorila jednu malú predajňu hudobných nástrojov v širšom centre Bratislavy. V roku 2003 sa značka Music Planet premenovala na "Muziker" a začalo sa uvažovať o prvom internetovom obchode s hudobnými nástrojmi na Slovensku. Dnes Muziker prevádzkuje moderný internetový obchod v krajinách EU a sieť veľkých kamenných predajní v najznámejších nákupných centrách v Čechách a na Slovensku.

https://www.muziker.sk/