HP Tronic Zlín, spol. s.r.o.

Adresa společnosti

HP Tronic Zlín, spol. s.r.o.
Prštné - Kútiky 637, 760 01 Zlín

IČ: 49973053
DIČ: CZ49973053

Obchody provozované společností HP Tronic Zlín, spol. s.r.o.

Níže uvedený seznam obsahuje obchody, které provozuje společnost HP Tronic Zlín, spol. s.r.o.. Pokud chcete zobrazit podrobnější informace (sortiment, nejoblíbenější zboží) zobrazeného obchodu, tak klikněte na jeho název. Pokud chcete rovnou přejít na stránky obchodu, tak klikněte na odkaz Do obchodu.

Internetový obchod Euronics.cz

Euronics.cz

Euronics.cz nabízí spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malých i velkých spotřebičů do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Široký sortiment výrobků zahrnuje chytré technologie, ekologické a také úsporné produkty. Je jen na vás, zda navštívíte jednu z našich 140 prodejen nebo pořídíte zboží online na eshopu.

http://www.euronics.cz/

Internetový obchod Datart.cz

Datart.cz

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb. V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Vedle elektra nabízíme služby, které jinde nenajdete - jen namátkou jmenujme naší velmi oblíbenou Datart dopravu, pojištění prodloužené záruky, pojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis. Veškeré zboží si také můžete vyzvednut na více než 90 prodejnách po celé České republice.

https://www.datart.cz/

Internetový obchod Datart.sk

Datart.sk

DATART je popredný maloobchodný predajca zameraný na spotrebnú elektroniku. Na českom aj slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a za túto dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny a taktiež vďaka bohatej ponuke služieb. Brand Datart spadá od 1. 6. 2018 pod spoločnosť Elektrosped a. s. V našich predajniach a v internetovom obchode (e-shop) nájdete široký sortiment spotrebnej elektroniky, najmä domáce spotrebiče, audio, video, PC, a telekomunikačnú techniku vrátane príslušenstva. Náš tovar si môžete vyzdvihnúť v šestnástich predajniach. Predajom elektroniky však pre nás komunikácia so zákazníkmi ani zďaleka nekončí. Ponúkame služby, ktoré inde nenájdete, napríklad Datart dopravu, poistenie predĺženej záruky, poistenie výrobkov či ekologickú likvidáciu starých spotrebičov a prívetivý záručný a pozáručný servis. V našej ponuke nájdete taktiež široké možnosti financovania za výhodných podmienok.

https://www.datart.sk/