zyxel 20xgb 4xrj sfp 2x10g ipv6 web sw xgs1910 24

Výrobci: ZyXEL

Kategorie: Webkamery

Zboží: nalezeno 41 položek

Produktů: Řadit podle:

Strana 1 2 3 [>] [>>]

Výrobce: Cena od: do:
ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24P GS2210-24HP-EU0101F

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24P GS2210-24HP-EU0101F

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24PGS2210-24HP-EU0101F?

Výrobce: ZyXEL, obchod: Electroshop.cz

15780,- Kč

Do obchodu

3 dny

Zyxel GS2210-8 10-port Managed L2+ Gigabit Switch, 8x gigabit RJ45, 2x gigabit RJ45/SFP

Zyxel GS2210-8 10-port Managed L2+ Gigabit Switch, 8x gigabit RJ45, 2x gigabit RJ45/SFP

10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanlessProvedení: Rack mounted 19" Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Web Management: SNMP/RMON Maximální počet portů: 10 Vlastnosti ...

Výrobce: ZyXEL

od 3885,- Kč

Porovnat ceny
ZyXEL GS1900-24 / 24x 10/100/1000 + 2x SFP/ rack

ZyXEL GS1900-24 / 24x 10/100/1000 + 2x SFP/ rack

ZyXEL GS1900-24 Modelová řada ZyXEL GS1900 představuje sadu kompaktních switchů GbE s různým počtem portů. Všechny modely podporují různé instalační metody a hodí se tak pro malé kanceláře nebo konferenční prostory s možností montáže na stěnu, pod stůl nebo na stůl. Teď je otázkou okamžiku ...

Výrobce: ZyXEL

od 3308,- Kč

Porovnat ceny
Zyxel GS1920-24 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, fanless

Zyxel GS1920-24 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, fanless

28portový Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metalických portů + 4x Gigabit combo porty (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 bezpečnostní nastavení, L2 Multicast, bez ventilátoru, do 19" rackuProvedení: Rack mounted 19" Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Web ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: Shopping.cz

4500,- Kč

doprava od 99,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

Zyxel GS1920-24 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, fanless

Zyxel GS1920-24 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, fanless

28portový Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metalických portů + 4x Gigabit combo porty (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 bezpečnostní nastavení, L2 Multicast, bez ventilátoru, do 19" rackuProvedení: Rack mounted 19" Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Web ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: OnlineShop.cz

4515,- Kč

doprava od 99,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

Zyxel GS2210-24 28-port Managed L2+ Gigabit Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP

Zyxel GS2210-24 28-port Managed L2+ Gigabit Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)Provedení: Rack mounted 19" Technologie: Gigabit Ethernet ...

Výrobce: ZyXEL

od 9283,- Kč

Porovnat ceny
Zyxel GS1900-48 50-port Gigabit Web Smart switch, 48x gigabit RJ45, 2x SFP

Zyxel GS1900-48 50-port Gigabit Web Smart switch, 48x gigabit RJ45, 2x SFP

50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmountProvedení: Rack mounted 19" Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Web Maximální počet portů: 50 Vlastnosti switche: Rozšiřitelnost

Výrobce: ZyXEL

od 6707,- Kč

Porovnat ceny
Zyxel GS1920-24 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, fanless

Zyxel GS1920-24 28-port Gigabit WebManaged Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, fanless

28portový Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metalických portů + 4x Gigabit combo porty (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 bezpečnostní nastavení, L2 Multicast, bez ventilátoru, do 19" rackuProvedení: Rack mounted 19" Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Web ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: Dvorsky.cz

4515,- Kč

doprava od 99,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M ZYXEL ZYXEL

10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M ZYXEL ZYXEL

ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1M. ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 1m DAC10G-1MSPECIFIKACEDélka kabelu 1m Konektor 1 SFP+ Konektor 2 SFP+ Typ pohlaví Samec/samec Povrchová úprava konektoru měď Rychlost přenosu dat 10000 Mbit/s Barva černá Certifikace TUV, CE PROVOZNÍ ...

Výrobce: ZyXEL

od 1992,- Kč

Porovnat ceny
1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D ZYXEL ZYXEL

1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D ZYXEL ZYXEL

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D. Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.Vlnová délka (1310nm) Konektor (LC) Přenosová ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: EO Shop

2677,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 12xGb/SFP L2+ managed switch MGS3700-12C

ZyXEL 12xGb/SFP L2+ managed switch MGS3700-12C

ZyXEL MGS3700-12C12-port Combo GbE L2 Managed SwitchMetro Aggregation Gigabit switch, L2+, 12 Gigabit combo (open SFP/RJ45), dual AC/DC power, 0°+65°COVERVIEWThe MGS3700-12C 12-port Combo GbE L2 Managed Switch is specially designed for service providers to deliver profitable Ethernet ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: NETRA.CZ

26384,- Kč

Do obchodu

1 měsíc

ZyXEL 8x100Mb 2xRJ45/SFP, MES3500-10

ZyXEL 8x100Mb 2xRJ45/SFP, MES3500-10

10-port Metro Aggregation switch, L2+, Wire speed 8x 10/100Mbps + 2x combo Gigabit (SFP/RJ45) ports, QoS, ACL, IGMP, VLAN tagging, IPv6, Green (802.3az), Front access design, Alarm block, Operating temperature 0-50°C (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: NETRA.CZ

4147,- Kč

Do obchodu

1 měsíc

Zyxel 20xSFP 4xRJ45/SFP 4xSFP+ MGS3750-28F

Zyxel 20xSFP 4xRJ45/SFP 4xSFP+ MGS3750-28F

MGS3750-28F-EU02V1F 28-port Fibre Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 20x Gigabit open SFP + 4x Giagbit combo (RJ45/SFP) + 4x 10G SFP+ ports, QoS, ACL, IGMP, IPv6, Green (802.3az), 19" rackmoun (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: NETRA.CZ

23070,- Kč

Do obchodu

1 měsíc

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48 GS2210-48-EU0101F

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48 GS2210-48-EU0101F

ZyXEL 44xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-48GS2210-48-EU0101F?

Výrobce: ZyXEL

od 1419,- Kč

Porovnat ceny
SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

9239,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

ZyXEL MGS-3712, Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 8x open SFP/RJ45 + 4x open SFP

ZyXEL MGS-3712, Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 8x open SFP/RJ45 + 4x open SFP

ZyXEL MGS-3712, Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 8x open SFP/RJ45 + 4x open SFP Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 4 Gigabit combo (open SFP/RJ45) + 8x Giagbit open SFP ports, dual AC/DC power, -25°+70°C Připojení k rychlé metropolitní síti ZyXEL MSG-3712 L2 je Gigabitový ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

17238,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement) ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

1937,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL 8xGb 4xGb/SFP L2 man.switch MGS-3712 91-010-166024B

ZyXEL 8xGb 4xGb/SFP L2 man.switch MGS-3712 91-010-166024B

ZyXEL 8xGb 4xGb/SFP L2 man.switch MGS-371291-010-166024B?

Druh zboží: Kávovary, čajovary a espressa
Výrobce: ZyXEL

od 17,- Kč

Porovnat ceny
ZyXEL 48xGb 4xRJ/SFP 2xSFP POE 802.3at GS1910-48HP GS1920-48HP-EU0101F

ZyXEL 48xGb 4xRJ/SFP 2xSFP POE 802.3at GS1910-48HP GS1920-48HP-EU0101F

ZyXEL 48xGb 4xRJ/SFP 2xSFP POE 802.3at GS1910-48HPGS1920-48HP-EU0101F?

Výrobce: ZyXEL

od 3391,- Kč

Porovnat ceny
ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24 GS2210-24-EU0101F

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24 GS2210-24-EU0101F

ZyXEL 24xGb 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+ switch GS2210-24GS2210-24-EU0101F?

Výrobce: ZyXEL, obchod: Electroshop.cz

9795,- Kč

Do obchodu

3 dny

Strana 1 2 3 [>] [>>]