zyxel nbg6616

Výrobci: ZyXEL

Zboží: nalezeno 47 položek

Produktů: Řadit podle:

Strana 1 2 3 [>] [>>]

Výrobce: Cena od: do:
Zyxel NBG6616

Zyxel NBG6616

Dvoupásmový bezdrátový multimediální router ZyXEL NBG6616 využívá nejmodernější AC technologie pro zajištění souběžného přenosu dat rychlostí až 300 Mbps v 2,4 GHz pásmu a 867 Mbps v 5 GHz pásmu. Díky širšímu pokrytí a vyšším přenosovým rychlostem dvoupásmová síť domácím uživatelům přináší ...

Výrobce: ZyXEL

od 1799,- Kč

Porovnat ceny
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement) ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

1929,- Kč

Do obchodu

Skladem

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20 iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

1982,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20W

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20W

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20W iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 20W (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

1982,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 50

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 50

iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 50 iCard 1-year Content filtering for ZYWALL USG 50 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

3036,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop Neblokující konstrukce (přenos dat s wire-speed charakteristikou) Podpora Auto MDI/MDI-X Kompatibilní s IEEE 802.3az Bez ventilátoru pro tichý chod Podpora IEEE 802.3x Flow control ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

1684,- Kč

Do obchodu

Skladem

iCard 1-year Content filter ZyWALL USG 2000

iCard 1-year Content filter ZyWALL USG 2000

iCard 1-year Content filter ZyWALL USG 2000 iCard 1-year Content filter ZyWALL USG 2000 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

37698,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

iCard 1-year IDP ZyWALL USG 2000

iCard 1-year IDP ZyWALL USG 2000

iCard 1-year IDP ZyWALL USG 2000 iCard 1-year IDP ZyWALL USG 2000 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

17988,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

ZyXEL ES1100-8P, 8-port FE Unmanaged PoE Switch

ZyXEL ES1100-8P, 8-port FE Unmanaged PoE Switch

ZyXEL ES1100-8P, 8-port FE Unmanaged PoE Switch Zelená síť ES1100-8P pamatuje na ochranu přírody a současně nabízí Ethernetové rychlosti 10/100M, které se stávají nutností pro síťové aplikace příští generace. Obsahuje úsporné funkce, které snižují spotřebu energie a tím i provozní náklady: ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

2006,- Kč

Do obchodu

Skladem

ZyXEL ES1100-16P, 16-port FE Unmanaged PoE Switch

ZyXEL ES1100-16P, 16-port FE Unmanaged PoE Switch

ZyXEL ES1100-16P, 16-port FE Unmanaged PoE Switch Zelená síť ES1100-16P pamatuje na ochranu přírody a současně nabízí Ethernetové rychlosti 10/100M, které se stávají nutností pro síťové aplikace příští generace. Obsahuje úsporné funkce, které snižují spotřebu energie a tím i provozní ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

3694,- Kč

Do obchodu

Skladem

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50 iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

1434,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

ZyXEL PoE12-HP, Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)

ZyXEL PoE12-HP, Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)

ZyXEL PoE12-HP, Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) PoE je standard na bázi technologie, která určuje, jak moc je distribuován spolu s údaji o standardu Ethernet LAN kabel. Norma specifikuje IEEE802.3af poskytovat ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

1150,- Kč

Do obchodu

Skladem

iCard 2 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

iCard 2 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

iCard 2 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300 iCard 2 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

4606,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

iCard 10 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

iCard 10 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

iCard 10 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300 iCard 10 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

3340,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

iCard 1-year KASPERSKY AV for ZYWALL USG 50

iCard 1-year KASPERSKY AV for ZYWALL USG 50

iCard 1-year KASPERSKY AV for ZYWALL USG 50 iCard 1-year KASPERSKY AV for ZYWALL USG 50 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

2738,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

iCard 2-year IDP ZyWALL 2000

iCard 2-year IDP ZyWALL 2000

iCard 2-year IDP ZyWALL 2000 iCard 1-year Antivir Kaspersky ZyWALL USG 2000 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

25707,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S

MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S

MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S Podrobné informace: Nepřekonatelný výkon a rošiřitelnost Splňuje náročné požadavky pro universitní a páteřní sítě obsluhující tisíce uživatelů * Velmi výkonný system * ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

9553,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - ... (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

9199,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

E-iCard, 2-year IDP ZyWALL 1050

E-iCard, 2-year IDP ZyWALL 1050

E-iCard, 2-year IDP ZyWALL 1050 E-iCard, 2-year IDP ZyWALL 1050 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

2296,- Kč

Do obchodu

Skladem

E-iCard, 1-year IDP ZyWALL USG 300

E-iCard, 1-year IDP ZyWALL USG 300

E-iCard, 1-year IDP ZyWALL USG 300 E-iCard, 1-year IDP ZyWALL USG 300 (detail zboží)

Výrobce: ZyXEL, obchod: TENO.cz

5991,- Kč

Do obchodu

1-2 týdny

Strana 1 2 3 [>] [>>]