4m

Playco Pohyblivý model země a měsíce - svítí ve tmě

Měsíc je jediná přirozená družice Země, která je stále jednou svojí stranou obrácená k Zemi. Víte, že se Měsíc k Zemi nepřibližuje, ale naopak každý rok se o 4 cm vzdaluje? Chtěli byste následovat dvanáct šťastlivců, kteří již na povrchu Měsíce stanuli vlastníma nohama? To vám pohyblivý ...

Druh zboží: Stavebnice
Obchod: Eushophračky

od 199,- Kč

Porovnat ceny

Playco Deník v uzamykacím boxu

Jen já jsem princezna tvá, ta o kterou tu kráčí, udělej hačí a buď tu se mnou. Růžový linkovaný deník pro všechny princezny, které chtějí ukrýt svá tajná přání do deníku a zamknout si je do boxu na klíček. Sada obsahuje: pouzdro na deník se zámkem a klíči, stylový deníček s bílými čistými ...

Druh zboží: Sluchátka a náhlavní soupravy
Obchod: Eushophračky

od 149,- Kč

Porovnat ceny

Vyrob si vláček

Set pro výrobu vláčku ze sádry.

Druh zboží: Stavebnice

od 101,- Kč

Porovnat ceny

od 229,- Kč

Porovnat ceny

Vykopávka svítícího dinosaura

Staňte se paleontologem!

Druh zboží: Lesnictví a těžba dřeva
Obchod: Kreativní hračky

od 109,- Kč

Porovnat ceny

Origami set - Dinosauři

Set pro výrobu dinosaurů z papíru.

Druh zboží: Stavebnice
Obchod: Knihkupectví Beletrie

od 146,- Kč

Porovnat ceny

Pohádková země

Set pro výrobu lesních víl s domečkem.

Druh zboží: Stavebnice

od 203,- Kč

Porovnat ceny

PLAYCO Vyrob si lampičku ve tvaru víly

Vyhrňte si rukávy a pusťte se do práce. Nečeká Vás odměna v podobě koláčů, ale překrásná svítící dekorace malé víly. Vyrobte si vlastníma rukama lampičku v podobě víly s motýlími křídly. Svítící prstýnek a vílí hůlka k tomu, rozzáří celé okolí. Tanec světýlek zažene všechny bubáky. ...

Druh zboží: Stavebnice
Obchod: Eushophračky

od 239,- Kč

Porovnat ceny

Detektor kovu (8590439032977)

Kreativní sada Detektor kovu: Snaží se vaše dítě neustále hledat různé poklady a miluje tajemství všeho druhu? Pořiďte mu tento detektor kovu ve tvaru malého robota na ovládání z řady KidzLabs. Jakmile najde kovový předmět, uslyšíte pískání. Jednotku detektoru můžete od robota odpojit a ...

Obchod: Alza.cz, hračky

od 499,- Kč

Porovnat ceny

4M Solární vozítko

Sestav si z prázdné plechovky od pití vozítko, které funguje na solární pohon. Vystav jej slunečním paprskům a pak už jen sleduj, jak rover jezdí díky přeměně slunečního světla na energii.

od 358,- Kč

Porovnat ceny

Mac Toys Solární robot

Nauče se jak sestrojit pohyblivého robota pomocí solárních panelů a motoru. Sleduj ho, jak chodí. Nevyžaduje žádné baterie. Zrecykluj běžné materiály do částí jeho těla.

od 347,- Kč

Porovnat ceny

4M Čistič

Sestavte si své vlastního inteligentního čistícího robota a sledujte, jak se pohybuje po hladké ploše a vyhýbá se překážkám. Využijte tuto vychytávku jako nového pomocníka u vás doma.

od 349,- Kč

Porovnat ceny

4M Krystaly

Staňte se skutečným alchymistou a vypěstujte si svůj vlastní krystalový geod. Užijte si zábavný chemický experiment a vytvořte si originální dekoraci.

od 241,- Kč

Porovnat ceny

Výroba dynama

Tato sada je ideální pro mladé vědecké nadšence. Pomůže jim pochopit jak se vyrábí energie. Sestavíte jednoduché dynamo, které převádí ruční pohyb na elektrickou energii a napájí žárovku. Stačí zatočit a zjistit, zda jste dynamo postavili správně. V tomto případě by vám měla začít svítit ...

Obchod: Agátin svět

od 289,- Kč

Porovnat ceny

4M Vesmírný projektor

Sestav si svůj vlastní světelný projektor se kterým si budeš moci na zdi a strop svého pokojíčku moci promítat obrázky vesmíru. Vesmír budeš mít doslova na dosah ruky!

Obchod: Mall.cz

od 289,- Kč

Porovnat ceny

4M Anatomie

Vyzkoušej si, jako je to být chirurgem. Studuj speciálně konstruovaný lidský trup, který je složený v praktickém kufříku. Přeměň jej na operační stůl a bav se zkoumáním lidských orgánů!

od 232,- Kč

Porovnat ceny

4M Trávicí systém

S touto vzdělávací sadou se snadno pochopitelným způsobem dozvíte, jak funguje trávicí systém. Zahrajte si zábavnou hru a vyzkoušejte si projít trávicím systémem, aniž spustíte bzučák.

od 209,- Kč

Porovnat ceny

4M Měsíční baterka - zobrazuje měsíc

Proměňte stěny svého pokoje v zářící noční oblohu s touto měsíční baterkou. Stačí baterku ve tmě zapnout a pak už je sledovat, jak máte měsíc, hvězdy a další vesmírná tělesa na dosah ruky!

od 242,- Kč

Porovnat ceny

4M Magnetická hra

Staňte se vědcem na naučte se o účincích magnetismu prostřednictvím kombinace zábavných vědeckých experimentů a her. Sada obsahuje materiály pro vytváření interaktivních magnetických předmětů.

od 239,- Kč

Porovnat ceny

Pohyblivý model sluneční soustavy

Vytvořte si svou vlastní sluneční soustavu za pomoci této sady. Model zavěste do pokoje a sledujte, jak se od planet odráží světlo. Ty září jako skutečné! Obsah balení: 1 kompletní sada planet sluneční soustavy (pro model o velikosti 42 x 42 cm), 9x modely planet z lepenky (svítící ve ...

od 212,- Kč

Porovnat ceny