Albatros

Barbara Šalamounová, Jaroslav Veis, Jiří Černý: Obrázky z československých dějin

Knížka obrázkových seriálů z naší historie volně navazuje na velmi oblíbené Obrázky z českých dějin a pověstí. Hravou, ale výstižnou formou přibližuje čtenářům novější dějiny naší vlasti – od vzniku republiky v roce 1918 do konce druhé světové války.

Druh zboží: Šle

od 172,- Kč

Porovnat ceny

Lindgrenová Astrid: Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy 100016133263

Už jste to slyšeli? Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! A večírek se navíc koná venku na zahradě! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy.

Druh zboží: Lovecké atraktanty

od 134,- Kč

Porovnat ceny

Lada Josef: Josef Lada Dětem

Nesmrtelná knížka pro děti Hřejivá dárková knížka, kterou věnoval milovaný malíř všem dětem. Lidová říkadla, bajky, autorovy vzpomínky na dětství strávené v malebné středočeské vesničce Hrusice, které doplňují verše J. Seiferta a F. Hrubína.

Druh zboží: Lovecké atraktanty

od 277,- Kč

Porovnat ceny

Božena Němcová, Václav Kabát: Pohádky Boženy Němcové

Krásná knížka největší české pohádkářky Boženy Němcové přináší devatenáct známých i méně známých vyprávění.

Druh zboží: Stavebnice

od 224,- Kč

Porovnat ceny

Barbara Šalamounová: Jan Zajíc

Komiksové ztvárnění osudu „Pochodně č. 2“. Portrét mladého muže, na kterého se občas zapomíná, ale jehož čin se nesmazatelně zapsal do českých a československých dějin.

od 224,- Kč

Porovnat ceny

Goscinny René, Sempé Jean-Jacques: Nové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Závěrečný díl z třídílné série příběhů, které navazují na oblíbené Mikulášovy patálie.

Druh zboží: Draci

od 149,- Kč

Porovnat ceny

Jiří Černý: Obrázky z českých dějin a pověstí

Znáte historii svého národa? Pojďte si připomenout, jak to bylo s praotcem Čechem, Karlem IV. nebo v době vzniku Československé republiky. Kniha pobaví krátkými texty i veselými obrázky.

od 202,- Kč

Porovnat ceny

Robert Williams: Luke a Jon

Lukovi je třináct. Žije sám s otcem v malém městečku na severu Anglie. Připadá si víc než osamělý, když pozná Jona, kluka ze sousedství, který je na tom stejně jako on. Luke a Jon se spřátelí a najednou si nedokážou jeden bez druhého život představit.

Druh zboží: Draci

od 71,- Kč

Porovnat ceny

Svěrák Zdeněk: Tatínku, ta se ti povedla 100015119461

Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl.

Druh zboží: Lovecké atraktanty

od 149,- Kč

Porovnat ceny

Kincl Jaromír: Rákosníček a rybník

Kdo by neznal Rákosníčka, ať už z knížek, nebo z televizních večerníčků!

Druh zboží: Stavebnice

od 127,- Kč

Porovnat ceny

Peroutková Ivana: Anička na řece

Je začátek prázdnin a Anička si s kamarádkami povídá, kam v létě pojedou. Dita se chystá s tetou a strýčkem na loď. A je to právě ona, kdo dostane ten báječný nápad – co kdyby pluly po Lužnici společně?

Druh zboží: Šle

od 142,- Kč

Porovnat ceny

Milla 3: Sen - Pia Hagmarová - 13x20

Pia Hagmarová přichází s další knihou, která zaujme citem pro popis prostředí i postav.. Mille už se žije líp, táta si sehnal práci a přestal pít a máma své deprese docela zvládá. Začíná se zdát, že letošní Vánoce budou bez hádek a problémů. Milla dokonce poznala milého kluka a poprvé může ...

Druh zboží: Šle

od 159,- Kč

Porovnat ceny

Rozprávky bratov Grimmovcov / Märchen der Brüder Grimm - Jacob Grimm, Wilhelm Grimm

Obľúbené rozprávky bratov Grimmovcov upravené pre výučbu!Kniha je určená pokročilým študentom nemčiny, ktorí si chcú zábavnou formou rozšíriť svoje znalosti nemeckého jazyka. Obsahuje šesť obľúbených rozprávok bratov Grimmovcov: Brémski muzikanti, Zlatá hus, Šípková Ruženka, Pani Zima, ...

Obchod: Martinus.cz

od 276,- Kč

Porovnat ceny

Milujeme se čím dál víc - Pavel Cmíral

Doplňujeme mezeru přicházíme s poezií pro citlivé hrubiány a flegmatiky. Verše pro tiché čtení i recitaci. Na 50 básniček (mezi nimi několik písňových textů) a stejně tolik příběhů plných nálad a pocitů štěstí, smutek, láska,trable, pochyby i moře po kolena Zakusil to každý z nás, a tak ...

Druh zboží: Hedvábný papír
Obchod: Stample

od 69,- Kč

Porovnat ceny

Libor Páv: Nakupujeme

V oblíbeném leporelu Nakupujeme! najdeme veselou rodinku, kterou vedle zmateného tatínka a usměvavé maminky tvoří ještě dvě rozpustilé děti, poplašený papoušek a zvídavá želva.

Druh zboží: Šle

od 67,- Kč

Porovnat ceny

Chris Grabenstein, James Patterson: Já, srandista na druhou

Srandista Jamie chce znovu vyhrát! Jamie Grimm je na vozíčku, nemá rád když o něm říkají, že je handikepovaný nebo znevýhodněný. Má přece tolik jiných předností! Touštík také nemá rád, když se o něm říká, že je tlustý.

Druh zboží: Šle

od 149,- Kč

Porovnat ceny

Zvířátka - Lada Josef - 15x15

Malé rozkládací leporelo pro nejmenší: 12 stránek – 12 jednoduchých obrázků zvířat v barevných ilustracích Josefa Lady, s kterými se děti mohou setkat převážně na venkově (kůň, kráva, slepice, husa...), ale také domácí mazlíčci (kočka a pes).

Druh zboží: Nákladní a stavební auta na hraní

od 62,- Kč

Porovnat ceny

Atomoví vyzvědači - Karel Pacner

Vývoj jaderných zbraní a jejich nosičů je nepřetržitý proces, který trvá už půl století a zatím neskončil. Navíc ohrožuje celý svět. Řada zemí provádí tento vývoj tajně, např. Francie, Čína, Izrael, Jihoafrická republika, Indie, Irák, Írán. Jiné státy, zvláště pak USA, jejich počínání velmi ...

Druh zboží: Dětské hrací automaty
Obchod: Stample

od 349,- Kč

Porovnat ceny

Dvacet tisíc mil pod mořem - Jules Verne, Ondřej Neff

Dvacet tisíc mil pod mořem je jeden z nejslavnějších románů nesmrtelného Julese Vernea, především díky postavě tajuplného kapitána Nema. Otevírá novou řadu verneovek v Albatrosu ilustrovaných Zdeňkem Burianem. Kniha vyšla v minulosti s Burianovými ilustracemi dvakrát, avšak teď poprvé ...

Druh zboží: Testování infekcí močových cest

od 223,- Kč

Porovnat ceny

od 59,- Kč

Porovnat ceny