ALMI

Oficiální stránky ALMI:

http://www.almi.cz/

Naučte se Word, Excel a PowerPoint

Naučte se pracovat s programem Microsoft Office Word, Excel či PowerPoint pomocí jedinečného výukového softwaru, kde výuka probíhá přímo v "živém" Wordu, Excelu a PowerPointu.

Druh zboží: Geigerovy počítače

od 325,- Kč

Porovnat ceny

Andělé a ti druzí - Gabriela Brůžičková

Knihou provádí dvojice andělů - Honzík s Marií - kteří byli lidé, do doby, než-li zemřeli při dopravní nehodě. Po smrti jim v nebi určili, že se z nich stanou andělé strážní a budou provázet životem svoje přidělené lidské duše. Kniha se skládá z několika příběhů lidí, které jsou viděny ...

Druh zboží: ROM

od 204,- Kč

Porovnat ceny

Strunecká Anna: Varovné Signály Očkování

Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace.

Druh zboží: Stomické pomůcky

od 129,- Kč

Porovnat ceny

Moderní astrologie a hermetika I.díl - Jan Frank

První díl Moderní astrologie a hermetiky pojednává o vibračních polích Slunce, Luny, Merkura a Venuše a jejich návaznostech na fyziologické a patologické procesy probíhající v lidském organizmu a v lidské psychice.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 352,- Kč

Porovnat ceny

Middlestone II. - Pavel Horna

Druhá kniha fantasy série o Middlestone popisuje strastiplnou cestu Pavlíny a Honzy, teenagerů ze současnosti, za objevením druhého dílu rukopisu Terezie Krásnohorské. Dobrodružný příběh pro děti.

Druh zboží: Draci

od 206,- Kč

Porovnat ceny

Horna Pavel: Middlestone - Kniha První

Herečka Alena Antalová… Milý čtenáři, nechci Tě zdržovat zbytečnými slovy, obzvlášť když Tě čeká dobrodružství, tak nevšední. Přeji Ti, abys při čtení této knížky prožil stejně napínavé chvíle jako já.

Druh zboží: Draci

od 161,- Kč

Porovnat ceny

Horna Pavel: Middlestone - Kniha Třetí

Přichází třetí a poslední kniha o Middlestone!

Druh zboží: Draci

od 206,- Kč

Porovnat ceny

Dostálová Monika: Rakovina A Já Aneb Od Nemoci K Moci

Třicet let jsem pracovala jako podniková právnička a manažerka. V roce 1999 jsem to dopracovala až k rakovině prsu. Teprve po několika dalších letech jsem se konečně začala učit to, o čem jsem si celá léta myslela, kdovíjak to neumím – žít.

Druh zboží: ROM

od 131,- Kč

Porovnat ceny

Kutěj Svatopluk: Říkanky Pro Prťata I Školáky

Knížka obsahuje 21 původních dosud nepublikovaných poetických říkanek o přírodě, zvířátkách a dětském světě.

Druh zboží: ROM

od 103,- Kč

Porovnat ceny

Doba a dílo Petra Chelčického (978-80-87494-05-9)

Kniha Doba a dílo Petra Chelčického: Tato publikace je zaměřena na osobnost Petra Chelčického, originálního myslitele a myšlenkového předchůdce jednoty bratrské. V první části přináší studii o jeho životě a díle z pera ThDr. Jana Rokyty, ve druhé části ukázky z méně známých Chelčického ...

Druh zboží: ROM

od 180,- Kč

Porovnat ceny

Maminko, nezpívej (978-80-904344-1-7)

Kniha Maminko, nezpívej: Nakladatelství ALMI vydává knihu české autorky Jany Makovcové, matky dvou malých dětí. Jedno z nich je postiženo autismem, dětskou mozkovou obrnou a epilepsií. Ani druhé není bez problémů. Kniha Maminko, nezpívej je současný a skutečný příběh. Jana Makovcová ...

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 124,- Kč

Porovnat ceny

Meravá Tereza: Nevyplašte Hadipouše

Pod obyčejným starým pražským domem se začnou dít neobyčejné věci v okamžiku, kdy pod ním archeologové odhalí tajemná gotická sklepení. Jejich pradávní obyvatelé budou do posledního dechu bránit narušený klid i všechno, co považují za své.

Druh zboží: ROM

od 112,- Kč

Porovnat ceny

Jak přežít dobu jedovou? - Anna Strunecká

Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se věnuje rizikům konzumace sóji, Coca-Coly či populárního MMS. Poukazuje na možnosti prevence nejčastějších civilizačních nemoci, upozorňuje na rizika očkování a užívání léků. Tato knížka chce být užitečná všem, kteří berou ...

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 167,- Kč

Porovnat ceny

Čepická Daňhelová Markéta: Kulda A Culda - Skřítci Z Hrnku

Knížka Kulda a Culda – skřítci z hrnku vypráví o malých skřítcích, kteří si hrají, baví se, vymýšlí vylomeniny, zlobí, vztekají se či odmlouvají podobně jako lidské děti.

Druh zboží: Šle

od 119,- Kč

Porovnat ceny

Chalupa - Gabriela Brůžičková

Autorka knihy "Andělé a ti druzí" napsala další knihu "Chalupa". Příběh se odehrává v romantickém prostředí na samotě někde na vysočině, kde si úspěšný manželský pár - lékař Filip a knihovnice Leona - koupil stylovou chalupu.

Druh zboží: ROM

od 197,- Kč

Porovnat ceny

Zubař nejlepší přítel člověka - Jiří Šedý

Publikace podává populárně naučnou formou široký přehled celé řady aspektů stomatologické péče, se kterými se může setkat klient (pacient) stomatologické ordinace. Poskytuje jak základní údaje o fungo

Druh zboží: Dětské hrací automaty
Obchod: Megaknihy.cz

od 200,- Kč

Porovnat ceny

Cesta Světla - Jan Amos Komenský

Cesta Světla je nejnovější kniha s texty, které napsal Jan Amos Komenský. Zahrnuje v českém překladu čtveřici kratších, ale závažných a krásných děl „učitele národů“. Všechna díla jsou vydána v úplnosti a s vysvětlujícím poznámkami. Navíc jsou opatřena úvodními studiemi komeniologa ...

Druh zboží: Náhradní díly pro mobilní telefony

od 279,- Kč

Porovnat ceny

Strunecká Anna: Babské Rady Profesorky Strunecké

Autorka řady populárně-naučných bestselerů přichází se svojí další knížkou pro širokou veřejnost.

Druh zboží: Stomické pomůcky

od 166,- Kč

Porovnat ceny

Tolstoj Lev Nikolajevič: Království Boží Ve Vás

Kniha Království Boží ve vás náleží do spirituální linie Tolstého tvorby, která nabrala sílu a svébytný tón až v posledních dvaceti letech jeho života. Avšak o to vyzráleji a myšlenkově působivěji vyznívá.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 180,- Kč

Porovnat ceny

Komenský Jan Ámos: Cesta Světla

Nejnovější kniha s Komenského texty zahrnuje v českém překladu čtveřici kratších, ale závažných a krásných děl „učitele národů“. Všechna díla jsou vydána v úplnosti a s vysvětlujícím poznámkami.

Druh zboží: ROM

od 259,- Kč

Porovnat ceny