BETA Dobrovský

Mindell Earl: Alergie

Bible pro alergiky Earla Mindella je považována za nejucelenější zdroj informací o alergiích. Obsahuje stovky konvenčních a alternativních postupů a léčebných metod pro každý druh alergie.

Druh zboží: Sady na pěstování bylin a rostlin

od 229,- Kč

Porovnat ceny

Dugan Ellen: Přírodní Čarodějnictví

Intiutivní, osobní a praktická magie Přírodní čarodějnice by měla mít povědomí o magické energii přítomné ve všech součástech přírody. Tento neviditelný svět je jádrem čarodějnictví. A je také základem veškeré magické činnosti.

Druh zboží: Šle

od 229,- Kč

Porovnat ceny

Toots José: Věř Sám Sobě, Jsi Úžasný

Už slavný básník J. W. Goethe říkával, že ve chvíli, kdy si dokážete uvěřit, zjistíte, jak doopravdy žít. Tato malá kniha je plná různých inspirativních citátů, které vám pomohou si uvědomit, jak jste ve skutečnosti úžasní.

Druh zboží: Šle

od 143,- Kč

Porovnat ceny

Domácí výroba lihovin - Bettina Malleová, Helge Schmicklová

Průvodce na cestě výrobou destilátů od výběru surovin přes kvašení a destilaci až po staření a správné skladování. Devadesát receptů pro přípravu různých lihovin.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 167,- Kč

Porovnat ceny

4 krevní skupiny: Prevence nemocí cílenou výživou - Louise L. Hay, James L. D'Adamo

Dr. James D'Adamo vstoupil na pole přírodní medicíny v roce 1970 s revolučním objevem a programem zdravého života v závisloti na krevní skupině každého člověka. Moderní přírodní léčitelství bylo tehdy v plenkách a jeho knihy byly mezi prvními.

Druh zboží: Testy na zjištění krevní skupiny

od 258,- Kč

Porovnat ceny

Den nezávislosti. Nový útok - Alex Irvine

Oficiální knižní adaptace filmového bestselleru. Dvacet let po uvedení prvního filmu do kin přichází pokračování tohoto úspěšného snímku.

Druh zboží: ROM

od 24,- Kč

Porovnat ceny

Láska na první kliknutí - Hana Vovsová

Kniha je určena široké veřejnosti, zejména však těm, kdo právě hledají životního partnera. Cílem knihy je ukázat čtenářům, jak jinak se ještě mohou podívat na otázky kolem seznamování.

Druh zboží: Erotické hry

od 144,- Kč

Porovnat ceny

Krakatit - Karel Čapek

Utopický román. Vynálezce Prokop objeví způsob, jak nechat jakoukoliv látku rozpadnout na atomy. Při tom se výbuchem uvolní obrovské množství energie.

Druh zboží: ROM

od 152,- Kč

Porovnat ceny

Jak překonat alergie - Leo a Jonathen Galland

Alergie se vyskytují čím dál častěji a vyvolávají i potíže, které bychom s nimi nespojovali – například tloustnutí, únavu, migrény, problémy se zažíváním nebo padání vlasů.

od 59,- Kč

Porovnat ceny

365 dní všímavosti - Yvette Jane

Vytvořte si pro sebe chvilku všímavosti každý den s touto knihou inspirativních citátů a nápadů na činnosti, které vám osvěží ducha každý den v roce.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 143,- Kč

Porovnat ceny

Mise Saturn - John Sandford

Pro fanoušky Marťana přichází mimořádný thriller z budoucnosti od autora bestsellerů NY Times a držitele Pulitzerovy ceny Johna Sandforda a mezinárodně uznávaného fotografa a fanouška sci-fi Cteina.

od 299,- Kč

Porovnat ceny

Prostě byznys

Steve Jones, hrdina bestselleru Cityboy bývalého finančního analytika a makléře z londýnské City Gerainta Andersona, se vrací, aby se nechtěně ocitl v osidlech mezinárodního zločinu, uprostřed obchodu s drogami a monstrózních operací spojených s praním špinavých peněz. Když se vloupe do ...

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 42,- Kč

Porovnat ceny

Pražská zima

V napínavém románu, jenž je zároveň autobiografickým svědectvím, vypráví autor o svém bezstarostném mládí v Praze i o hrůzách druhé světové války, která mu změnila život. Kniha líčí lesk první republiky a rozmařilé radovánky „zlaté mládeže“, jejíž příslušníky válka zastihla na prahu ...

Obchod: Knihkupectví Čáslav

od 42,- Kč

Porovnat ceny

Pokojové rostliny (978-80-7291-219-3)

Kniha Pokojové rostliny: Tato nová příručka obsahuje 650 druhů pokojových rostlin, včetně orchidejí, kaktusů a masožravých rostlin. Za pomoci více než 700 fotografií do detailu popisuje vzhled i charakteristiku jednotlivých druhů rostlin a péči potřebnou k jejich zdárnému vypěstování.

Druh zboží: Stromy

od 71,- Kč

Porovnat ceny

Colour of Magic / Barva kouzel - Terry Pratchett

In a distant and second-hand set of dimensions, in an astral plane that was never meant to fly, the curling star-mists waver and part... See... Great A'Tuin the turtle comes, swimming slowly through the interstellar gulf, hydrogen frost on his ponderous limbs, his huge and ancient shell ...

Druh zboží: Draci

od 92,- Kč

Porovnat ceny

Jména z českých dějin, která byste měli znát II.

Felix Krumlowský BETA 2008 Kniha, čeština, 336 stran

Druh zboží: Dětské hrací automaty
Obchod: Knihkupectví Čáslav

od 42,- Kč

Porovnat ceny

Rituál stínu - Eric Giacometti, Jacques Ravenne

Mladá archivářka je během večírku na francouzském velvyslanectví zavražděna podle rituálu, který upomíná na smrt Chírama, legendárního zakladatele svobodného zednářství...

Druh zboží: ROM

od 211,- Kč

Porovnat ceny

Reinecke Susanne: Astroprůvodce Kanceláří

Nemůžete se za žádnou cenu domluvit s kolegou z protější kanceláře, s nímž se denně vídáte na poradách? Hledáte cestu k odtažitému šéfovi nebo naopak unikáte před jeho přílišnou žoviálností?

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 151,- Kč

Porovnat ceny

Monyová Simona: Jednou Za Život

Říká se, že pravou lásku potkáte jednou za život. Jak si však můžete být jistí, že ta kterou jste našli, je ta pravá? S tímto problémem se potýkají i hlavní postavy Světlana a Lumír.

Druh zboží: ROM

od 118,- Kč

Porovnat ceny

Střet králů 2 - George R.R. Martin - 14x21, Sleva 19%

Píseň ledu a ohně, kniha druhá (část druhá) v brožovaném vydání.. Čas zešílel. Deset let dlouhé léto pokoje a hojnosti se blíží ke konci, a jako zuřivá bestie se neodvratně blíží krutá, mrazivá zima. Dva mocní muži - král Robert Baratheon a lord Eddard Stark - kteří třímali žezlo moci v ...

Druh zboží: Draci

od 256,- Kč

Porovnat ceny