Mladá Fronta

Oficiální stránky Mladá Fronta:

http://www.mf.cz/

Nováčková Marta, Nouzová Kamila: Gynekologická Péče - Příručka Pro Ženy, Které Neměly Čas Anebo Se

Návštěva na gynekologii nepatří k těm oblíbeným, proto bývá často spojována se spoustou, většinou neopodstatněných, obav a stresů, jež ženy obvykle jedenkrát za rok (patří-li k těm uvědomělým konzumentkám gynekologické preventivní péče) prožívají.

Druh zboží: ROM

od 56,- Kč

Porovnat ceny

Špaček Ladislav: Nová Velká Kniha Etikety

Kniha je univerzálním průvodcem různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání jak doma, tak v cizině.

Druh zboží: Šle

od 315,- Kč

Porovnat ceny

Hons Josef: Velká Cesta - Čtení O Dráze Olomoucko-Pražské

Velká cesta Josefa Honse poutavým způsobem přibližuje okolnosti vzniku rakouských železnic, vítězství myšlenky státních drah, přípravy spojení Vídně s Prahou, ale především se podrobně věnuje stavbě železnice z Olomouce do Prahy, velkým oslavám jejíh

Druh zboží: Šle

od 446,- Kč

Porovnat ceny

Zika Adolf: One Year Of My Life/Jeden Rok Mého Života

Celosvětově unikátní fotografický projekt, popisující jeden rok všedního i nevšedního života uměleckého fotografa a režiséra Adolfa Ziky.

Druh zboží: ROM

od 446,- Kč

Porovnat ceny

Cogginová Linda: Psí Hvězda

Dojemný příběh o lásce, přátelství a jedné dobrodružné výpravě Dvanáctiletá Daisy zemřela při dopravní nehodě, kterou zapříčinil její tatínek.

Druh zboží: Oblečky pro kočky

od 185,- Kč

Porovnat ceny

Romanov Nicholas: Běžecká Revoluce - Tajemství Úspěchu Rychlého Běhu Zní: Technika, Technika, Techni

Dvojnásobný olympijský trenér a tvůrce běžecké metody Pose Method Nicholas Romanov, mezi jehož svěřence patří elitní běžci i hobíci, přichází s vynikajícím průvodcem běžecké techniky, díky níž budete běhat rychleji a mnohem bezpečněji.

Druh zboží: Značení hranic hřiště

od 210,- Kč

Porovnat ceny

Procházka Vít: Folikulární Lymfom

Folikulární lymfom je jednou ze světově nejrozšířenějších lymfoidních malignit. Obvykle je řazen mezi lymfomy charakteristické indolentním průběhem, část případů je však přesto spojena s agresivním chováním a nepříznivou prognózou.

Druh zboží: ROM

od 267,- Kč

Porovnat ceny

Kratochvíl Miloš: Prázdniny Blbce Č. 13 Aneb Jak Jsme Zachraňovali Svět

Taky znáte ten pocit, když nesete domů vysvědčení a víte, že pochvalu za něj nedostanete? Tak přesně tohle zažívá každý rok Tadeáš. Prima kluk, ale učení mu prostě neleze do hlavy.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 175,- Kč

Porovnat ceny

Hvížďala Karel: Tachles, Lustig - 2. Vydání

Rozhovor představuje nedávno zesnulého významného spisovatele, který svým dílem a mistrovským vypravěčským talentem připomíná tragédii šoa.

Druh zboží: ROM

od 175,- Kč

Porovnat ceny

Hrabal Bohumil: Proluky - 2. Vydání

Závěrečná část trilogie zachycuje období po vydání knihy Perličky na dně (1963), kdy se Hrabal stejně jako jiní stává „spisovatelem v likvidaci“ a opouští libeňský byt v domě Na Hrázi „věčnosti“.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 161,- Kč

Porovnat ceny

Moje Nejkrásnější Pohádky

Bohatě ilustrovaná kniha obsahuje více než čtyřicet pohádek z celého světa.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 315,- Kč

Porovnat ceny

Sunková Lucie: Supermáma

Jak by bylo krásné mít „Supermámu“, která za nás vyřeší všechny starosti! Malému Kubíkovi, který nastupuje do školky, se tohle přání vyplní.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 161,- Kč

Porovnat ceny

Fantasy umění současnosti - Martin McKenna

Ať už jste umělec, hledající nápady a inspiraci, nebo pouze fanoušek, kterého zajímají práce těch nejlepších, nejnovějších a nejzajímavějších talentů současného fantasy umění, tato kniha vám poskytne vše, co si přejete. Uvnitř najdete: Ukázky toho nejlepšího od lídrů fantasy i ...

Druh zboží: Manga

od 529,- Kč

Porovnat ceny

od 631,- Kč

Porovnat ceny

Velká obnova - Pavel Schreier, Ivan Krejčí

Kniha v první části informuje o změnách trati do roku 1990: proměnách nádraží, stavbě druhé koleje a přípojných tratí, elektrizaci, vývoji zabezpečení… Druhá, obsáhlejší část podává obraz velkolepé modernizace trati na přelomu tisíciletí.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 420,- Kč

Porovnat ceny

James Bond - Encyklopedie - John Cork, Collin Stutz

Encyklopedie největších znalců postavy Jamese Bonda nadchne všechny početné fanoušky nesmrtelného agenta 007, všímají si všech stránek Bondovy osobnosti a nabízejí fundovaný výklad o jeho protivnících, spojencích, technických hračičkách a „Bond girls“.

Druh zboží: Lampičky pro stojany na noty

od 701,- Kč

Porovnat ceny

Slavní vojevůdci a jejich tažení - Jeremy Black

Velkolepý přehled osudů a kariér nejproslulejších vojevůdců od perského Kýrose Velikého v 6. století př. n. l. po Vo Nguyen Giapa ve Vietnamu ve 20. století v podání špičkových historiků a vojenskýc

Druh zboží: Dětské hrací automaty
Obchod: Megaknihy.cz

od 871,- Kč

Porovnat ceny

1000 geniálních soch - Manca J., Costello S., Bade P.

Tato kniha představující sbírku soch od starověku až po dvacáté století je vskutku originálním pohledem na západní umění. Najdete zde díla nejen smyslná a harmonická, ale i provokativní a minimalistická. Sochařství „tvaruje“ svět a naše pojetí krásy, kdy zanechává na věky neměnné ...

Druh zboží: Ozdobné tapiserie

od 420,- Kč

Porovnat ceny

Hrdinové a hrdinky letectví - Marck Bernard

Historik letectví, novinář a někdejší dopisovatel britského časopisu Flight International ve Francii Bernard Marck sestavil velkolepý soubor portrétů prvních letců, kteří se nebáli překonávat dosavadní rekordy, a posouvat tak vpřed vývoj aviatiky. Nechybí mezi nimi ani řada žen, které se ...

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 484,- Kč

Porovnat ceny

Neotvírat: Encyklopedie nejlépe střežených tajemství světa (978-80-204-1860-9)

Kniha Neotvírat: Encyklopedie nejlépe střežených tajemství světa: Zajímá vás, jak se páčí trezor? Zda mohou z nebe pršet žáby? Či zda se můžete stát členem tajné společnosti? Neuvěřitelná pravda o největších tajemstvích světa: tajuplné dějiny, neobyčejná věda, tajemná místa, šokující ...

Druh zboží: Med

od 420,- Kč

Porovnat ceny