Nakladatelství NZB

Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě - kol., Zdeněk Bauer

Unikátní biografie světově proslulého česko-britského herce. Strhující příběh pražského herce, který se prosadil v anglosaském filmovém průmyslu tak, jako doposud nikdo z českých rodáků předním ani po něm.

Druh zboží: ROM

od 293,- Kč

Porovnat ceny

Do bytu psa nechci!. A zlomit se nedám… - Jarmila Křížová

Autorka ve svém humorném příběhu popisuje nejrůznější lapálie, které zažila se svými domácími mazlíčky v průběhu uplynulých dvaceti let.

Druh zboží: ROM

od 180,- Kč

Porovnat ceny

Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky - kol., Zdeněk Bauer

Těžištěm první poloviny knihy je tvoření slov (účinných obchodních názvů) a morfologie. Také jejich známková ochrana a propagace. Těžištěm druhé poloviny knihy jsou medailonky úspěšných obchodních firem a značek 19. a 20. století.

Druh zboží: Reklama a marketing

od 293,- Kč

Porovnat ceny

Česká Kanada, Slavonice a Slavonicko - Zdeněk Bauer

Unikátní turistický průvodce po památkách města Slavonice a po lesích regionu Česká Kanada kombinuje klasické prvky turistických průvodců, tj. mapy, reportážní fotografie apod. Bauerův turistický průvodce Česká Kanada, Slavonice a Slavonicko však navíc připojuje i řadu historických ...

Druh zboží: Vstupenky
Obchod: Martinus.cz

od 347,- Kč

Porovnat ceny

Příběhy ze starého Lanškrounska - Josef Benoni

Vůbec první české vydání rodinných historek a vzpomínek na město Lanškroun a okolní vesnice v 19. století. Některé příběhy jsou zamyšlením nad společenskými hodnotami, mnohé další mají humorný charakter.

Druh zboží: Vstupenky

od 256,- Kč

Porovnat ceny

Dva dopisy Pospischielovi. Román a skutečnost - Max von der Grün

Max von der Grün se svým výrazně autobiografickým románem Dva dopisy Pospischielovi vrací ke svému vlastnímu dospívání na Tachovsku v období prvorepublikového Československa. Součástí knihy je i čtivý doslov s autorovým životopisem.

Druh zboží: ROM

od 223,- Kč

Porovnat ceny

Země bílých holubic - Milan Chládek

Strhující a sugestivní kniha, která je současně deníkem, cestopisem, reportáží i historickou výpovědí o putování Afghánistánu na počátku 90. let 20. století. Součástí textu jsou reportážní fotografie.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 195,- Kč

Porovnat ceny

Trafouš, páskové, Vyšehradští jezdci a jiné vzpomínky - Jaboud

Padesátá léta v Československu, to nebyly jen pracovní tábory a politické procesy, ale také všední život. A právě zdánlivě všední pěnu dní v této knize její autor živě popisuje.

Druh zboží: ROM

od 180,- Kč

Porovnat ceny