Nakladatelství NZB

Do bytu psa nechci!. A zlomit se nedám… - Jarmila Křížová

Autorka ve svém humorném příběhu popisuje nejrůznější lapálie, které zažila se svými domácími mazlíčky v průběhu uplynulých dvaceti let.

Druh zboží: ROM

od 174,- Kč

Porovnat ceny

Země bílých holubic - Milan Chládek

Strhující a sugestivní kniha, která je současně deníkem, cestopisem, reportáží i historickou výpovědí o putování Afghánistánu na počátku 90. let 20. století. Součástí textu jsou reportážní fotografie.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 188,- Kč

Porovnat ceny

Jaboud: Trafouš, páskové, Vyšehradští jezdci a jiné vzpomínky - Dětství a mládí v Praze padesátých let

Padesátá léta v Československu, to nebyly jen pracovní tábory a politické procesy, ale také všední život. A právě zdánlivě všední pěnu dní v této knize její autor živě popisuje.

Druh zboží: ROM

od 174,- Kč

Porovnat ceny

Dva dopisy Pospischielovi. Román a skutečnost - Max von der Grün

Max von der Grün se svým výrazně autobiografickým románem Dva dopisy Pospischielovi vrací ke svému vlastnímu dospívání na Tachovsku v období prvorepublikového Československa. Součástí knihy je i čtivý doslov s autorovým životopisem.

Druh zboží: ROM

od 214,- Kč

Porovnat ceny

Příběhy ze starého Lanškrounska - Josef Benoni

Vůbec první české vydání rodinných historek a vzpomínek na město Lanškroun a okolní vesnice v 19. století. Některé příběhy jsou zamyšlením nad společenskými hodnotami, mnohé další mají humorný charakter.

Druh zboží: Vstupenky

od 247,- Kč

Porovnat ceny

Herbert Lom - nejslavnější český herec na světě

Unikátní biografie světově proslulého česko-britského herce.

Druh zboží: ROM

od 278,- Kč

Porovnat ceny

Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky: Tvorba názvu / obchodního jm (978-80-904272-7-3)

Kniha Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky: Tvorba názvu / obchodního jm: Kniha Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky vás provede unikátním světem tvorby účinných obchodních názvů. První část knihy je určena především ...

Druh zboží: Reklama a marketing

od 327,- Kč

Porovnat ceny