Nakladatelství Start

Oficiální stránky Nakladatelství Start:

http://www.nakladatelstvi-start.cz/

Valíček Pavel: Léčivé rostliny Číny a Vietnamu - 1. díl (a-i)

První díl publikace se stručně věnuje základům TČM, především fytoterapie. Jde jak o filozofické základy, diagnostiku a léčení, tak i charakteristiku používaných rostlin, tvorbu receptů i úpravu léčivých rostlin.

Druh zboží: Šle

od 203,- Kč

Porovnat ceny

Toufar Pavel: Smrt knížete Václava - Tajemnou českou krajinou

Zajímají vás otazníky života a tragické smrti knížete Václava? Oblíbili jste si toulky českou krajinou za nejrůznějšími záhadami minulosti i přírodními zajímavostmi?

Druh zboží: Glóbusy

od 155,- Kč

Porovnat ceny

Martin Pavel: Kuchařka podle snáře

Zábavné čtení o snech a jejich výkladu je spojeno s výběrem přitažlivých receptů na jídla tradiční i netradiční kuchyně z domova a z ciziny. Výklad snů je inspirován klasickým Storchovým snářem, oblíbeným čtením našich prababiček.

Druh zboží: Těsto na chleba a pečivo

od 150,- Kč

Porovnat ceny

Toufar Pavel: Opilci, falešní hráči a mlsní žrouti aneb ze života našich předků

Také naši předkové holdovali všelijakým radovánkám, nad kterými doboví mravokárci lomili rukama a psali o nich odsuzující texty.

Druh zboží: Šle

od 150,- Kč

Porovnat ceny

Zázračné léky přírody - Jarmila Mandžuková

Snad každý člověk si přeje být zdravý a plný síly. Dnešní hektický životní styl s sebou bohužel přináší množství civilizačních chorob a zdravotních potíží. Pro mnohé jsou nejběžnějším lékem syntetická léčiva, ale jejich vedlejší účinky jsou někdy alarmující. Zjevně bezpečnější se jeví ...

Druh zboží: Stomické pomůcky

od 208,- Kč

Porovnat ceny

Mandžuková Jarmila: Co nám chybí, když... - Praktický domácí rádce

Velký úspěch knih Co jíst, když… a Co pít, když…, kterých se dosud prodalo více než 80 000 výtisků, přivedl autorku k napsání volného pokračování, Co nám chybí, když… Na stránkách této knihy zjistíte, jaké vitaminy, minerální látky a stopové prvk

Druh zboží: Stomické pomůcky

od 137,- Kč

Porovnat ceny

Pavel Toufar: Česká Sibiř - Tajemnou českou krajinou - 2. vydání

V dalším putování „tajemnou českou krajinou“ zavítáme do oblasti v okolí Votic, která pro své drsné a chladné podnebí bývá nazývána Českou Sibiří. Poznáme krajinu i zapomenuté osudy lidí a událostí.

Druh zboží: Glóbusy

od 136,- Kč

Porovnat ceny

Pavel Toufar: Český Meran - Tajemnou českou krajinou - 2. vydání

Legendy, báje, příběhy, záhady, magie a otazníky aneb Sedlec-Prčice, Nadějkov, Vlksice, Zvěřinec, Myslkov, Obděnice, Vysoký Chlumec, Křepenice a okolí.

Druh zboží: Glóbusy

od 136,- Kč

Porovnat ceny

Mandžuková Jarmila: Výživa dětí chutně, pestře, moderně

Autorka věnovala tuto knihu našim nejmilejším členům rodiny – dětem. Pro děti více než pro dospělé platí, že jejich zdraví je poškozováno nejen tím, co nezdravého jedí, ale také tím, co zdravého nesnědly a pro správný růst a vývoj sníst měly.

Druh zboží: Vitamíny a výživové doplňky

od 123,- Kč

Porovnat ceny

Valíček Pavel: Houby a jejich léčivé účinky

Využití hub v kuchyni, stejně jako možnému pěstování se u nás věnuje řada publikací. Tato vás seznámí především s jejich léčivými účinky.

Druh zboží: Těsto na chleba a pečivo

od 119,- Kč

Porovnat ceny

Ebr Vráťa: Nejen bonmoty citáty o pivu, pijácích a nepijácích

Kniha je určena všem přátelům a vychutnávačům zlatavého moku. Anekdoty, veršíky, slogany, vtipné přípodotky z per našich známých i zastrčených autorů, tvoří literární almanach o pivu, pijácích a nepijácích.

Druh zboží: ROM

od 112,- Kč

Porovnat ceny

Mandžuková Jarmila: Co jíst, když...

Také patříte k těm, kteří se potýkají s bolestmi hlavy, trpí nespavostí, mají vysoký cholesterol, bojují s obezitou či mají jiné zdravotní problém? Nevíte jak odstranit hnědé skvrny na pokožce, jak zabránit předčasnému šedivění vlasů či lámání nehtů?

Druh zboží: Šle

od 106,- Kč

Porovnat ceny

Mandžuková Jarmila: Kniha pro váš mozek - Praktický domácí rádce

Kolik jste toho slyšeli o přípravcích, které dovedou zlepšit paměť, prohloubit smyslové vjemy, zvýšit odolnost proti stresu, odstranit únavu a celkově zlepšit kvalitu života?

Druh zboží: Šle

od 99,- Kč

Porovnat ceny

Mandžuková Jarmila: Ženám pro štěstí, úspěch, zdraví, pohodu, krásu

Na ženy jsou od dětství kladeny větší nároky než na muže, a také se od nich více očekává.

Druh zboží: Kosmetika

od 87,- Kč

Porovnat ceny

Mandžuková Jarmila: 100+1 přírodních rad na bolest hlavy

Nová ediční řada 100 + 1 přírodních rad vás seznámí s možnostmi domácí léčby a dá vám přímou a jasnou odpověď na vše, co se týká nejběžnějších chorob a zdravotních potíží.

Druh zboží: Šle

od 75,- Kč

Porovnat ceny

Prof. ing. Pavel Valíček, DrSc.: Rakytník řešetlákový - rostlina budoucnosti

Monotematická publikace, ve které se autoři věnují unikátní a neprávem přehlížené rostlině. Vždyť plody rakytníku mají například 10× větší obsah vitaminu C než pomeranč a mnoho dalších léčivých látek.

Druh zboží: Stomické pomůcky

od 85,- Kč

Porovnat ceny

Kapr v naší a světové kuchyni - Pavel Polena, Jindřich Fürst

Více než 250 osvědčených i zcela nových a netradičních receptů na úpravu naší nejpopulárnější ryby. Kapr v naší a světové kuchyni - Pavel Polena, Jindřich Fürst od authora Pavel Polena, Jindřich Fürst a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Druh zboží: Těsto na chleba a pečivo
Obchod: Martinus.cz

od 128,- Kč

Porovnat ceny