Nakladatelství Zdenky Blechové

Audio CD: Odpuštění aneb návrat k sobě - CD

Toto CD vám pomůže setkat se s každým člověkem z vašeho života, se kterým si potřebujete něco vyřešit. Všichni si v sobě nosíme zranění, ke kterým došlo nepochopením situací. Lidé, kteří nám nejvíce ublížili, nám ve skutečnosti nejvíce pomohli. Když si uvědomíme, co jsme se díky pozemským ...

Druh zboží: Smetana

od 279,- Kč

Porovnat ceny

Zdenka Blechová: Tělo a duše aneb jak se přijmout a mít se ráda

Toto dvojCD pomůže člověku přijmout své tělo a vážit si ho. Pravidelným posloucháním si může člověk uvědomit, jak je pro něj každá část těla důležitá. CD obsahuje 2 skladby.

Druh zboží: Smetana

od 244,- Kč

Porovnat ceny

Karty panny Marie - 24 karet + kniha

Tyto karty vás učí cítit srdcem. V životě nás mrzí, že neumíme druhým vyjádřit své emoce a pocity. Díky těmto kartám to půjde stále lépe. Karty obsahují návod na pravidelné cvičení, pomocí kterého se učíte být upřímní k sobě a k druhým.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 369,- Kč

Porovnat ceny

Zdenka Blechová: Ctnosti a nectnosti - aneb Vesmírné pravdy + 24 karet

Chcete se dozvědět, jaká rodová vlastnost u vás přechází z generace na generaci? Která vlastnost je mojí silnou stránkou z minulých životů, a které se naopak musím naučit a je mojí slabinou? Jakou vlastnost si přitahuji na druhých?

Druh zboží: Šle

od 407,- Kč

Porovnat ceny

Já + ty - Zdenka Blechová

Tato kniha ukazuje rozdíl mezi duchovním a osudovým partnerem.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 62,- Kč

Porovnat ceny

Zdenka Blechová: Písně a hudba, které uzdravují srdce

Poslechem tímto CD uzdravujete nejen svoji duši, ale i své srdce. Záměrně se prolíná písnička s hudbou. Víte sami, že potřebujeme mít čas dojmy zažít.

Druh zboží: Smetana

od 257,- Kč

Porovnat ceny

Blechová Zdenka: JÁ + TY - Kdy už přijde partner

Každá žena čeká na svého prince z pohádky a čeká na splnění svých snů a přání. Ale nelze jen čekat, je třeba pro to něco i udělat. Jak si můžeme zhmotnit své sny, jak si můžeme uvědomit své chyby a napravit je, o tom všem se dočtete v této knize.

Druh zboží: Náhradní díly pro mobilní telefony

od 62,- Kč

Porovnat ceny

Blechová Zdenka: JÁ + TY - Ztráta, jak se znovu spojit

Kniha volně navazuje na předchozí dvě knihy JÁ + TY Osudový nebo duchovní partner a na knihu JÁ + TY Kdy už přijde partner. Každou knihu lze číst samostatně.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 62,- Kč

Porovnat ceny

Jak porozumět sobě a dětem - Zdenka Blechová

III. upravené vydání. Kniha Zdenky Blechové "Jak pozorumět sobě a dětem” zaznamenala velký ohlas, a proto vychází již ve třetím vydání. Kniha s humorem, tak i s moudrostí ženám vysvětluje, jaký přístup zvolit k sobě a k dětem.

Druh zboží: Šle

od 225,- Kč

Porovnat ceny

Karty sebepoznání aneb Co mi sděluje duše a vesmír - Zdenka Blechová

Každý měsíc se dostáváme na naši životní křižovatku a záleží jen na nás, kterou z cest si vybereme jít dál.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 356,- Kč

Porovnat ceny

Zdenka Blechová: Zákony vesmíru - Kvarteto pro malé i velké, kniha a 32 karet

Tyto karty jsem vytvořila jako společenskou hru. Kvarteto jsem ráda hrála, hlavně v dětství. Tehdy jsem se jejich prostřednictvím učila slušenému chování. Měla jsem tyto karty ráda a mám je ve své mysli dodnes. Tato hra vás naučí pochopit hodnoty člověka.

Druh zboží: Karetní hry - příslušenství

od 425,- Kč

Porovnat ceny

Relax, výběr toho nejlepšího - Zdenka Blechová

Milí přátelé, dostává se vám do rukou CD Relax, výběr z toho nejlepšího. Snažila jsem se ze svých CD vytvořit pro vás relaxační hudbu, která pohladí vaši duši a naladí vás do klidu a míru se sebou.

Druh zboží: Samplery

od 279,- Kč

Porovnat ceny

Zdenka Blechová: Kočka telepatický zářič z Vesmíru

Člověk neumí dávat druhému lásku bez podmínek, vždy je láska něčím podmíněná. Je to láska s očekáváním plná falše. Skutečnou lásku se můžeme naučit přes zvířátka. Stačí je jen pozorovat a uvědomovat si změnu, kterou nám přinášejí.

Druh zboží: Náhradní díly pro mobilní telefony

od 244,- Kč

Porovnat ceny

Rodiče a děti aneb jak si porozumět navzájem - Zdenka Blechová

Tato kniha vnikla na základě mých hlubinných poznatků v rodině. Jako moje kniha „O smrti a umírání“ tak i tato kniha byla pro mne velkým nárazem do duše, protože jsem si musela uvědomit podstatu mého chování k rodině a chování rodiny ke mně. Přitom přišly slzy, zklamání, nepochopení, zlost, ...

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 300,- Kč

Porovnat ceny

Moje duchovní cesta a channeling - Zdenka Blechová

Zdeňka Blechová je úspěšná spisovatelka, která nyní vydává ve svém nakladatelství svoji autobiografii duchovní cesty. Tato kniha vás seznámí s tím, jak je možné dojít k poznání trpělivostí a pílí.

Druh zboží: ROM

od 244,- Kč

Porovnat ceny

Jsem zaměstnancem Vesmíru - Blechová Zdenka - 14,6x20,5

Tato kniha pojednává o tom, že všichni jsme odměňováni za svoji nejen materiální práci, ale hlavně za svoji duchovní práci. Dle svého přístupu k sobě a k druhým se nám peněz buď dostává nebo nedostává. Chcete vědět, jaké chyby děláte a co je třeba změnit, aby se vám dařilo po všech ...

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 321,- Kč

Porovnat ceny

Blechová Zdenka: Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit

Tato kniha vám vysvětlí, jak vzniká nemoc, a jak je důležité neplýtvat energií, ale tvořit. Pokud se někdo nechce vyléčit, je to jeho lenost. Stačí najít duchovní příčinu nemoci a člověk se zázrakem uzdraví.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 281,- Kč

Porovnat ceny

Zdenka Blechová: Jak lépe porozumět dětem - Kurz vztahu rodičů k dětem Nejen o dětech, ale i o nás

Chcete se dozvědět něco o klonování? Je antikoncepce škodlivá? Máme si dělat výčitky při interrupci? Je umělé oplodnění ve prospěch našeho miminka? Jak vzniká bulimie a anorexie. Proč je někdo levák nebo dyslektik.

Druh zboží: Hry pro rozvoj zručnosti

od 145,- Kč

Porovnat ceny

Zdenka Blechová: Srdce stoupá vzhůru

Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru. Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém návratu z ní až do konce října.

od 244,- Kč

Porovnat ceny

Duchovní partner aneb setkání s naším dvojpaprskem - Zdenka Blechová

Duchovní partner přichází vždy po osudovém. Chcete se dozvědět, zda už jste připraveni na setkání s duchovním partnerem nebo co je pro to nutné udělat? Toto a ještě mnohá další zajímavá témata obsahuje právě tato kniha.

Druh zboží: Testování infekcí močových cest

od 294,- Kč

Porovnat ceny