Naše vojsko

Oficiální stránky Naše vojsko:

http://www.webareal.cz/nasevojsko

Bojová letadla Luftwaffe (978-80-206-1476-6)

Kniha Bojová letadla Luftwaffe: Titul Bojová letadla Luftwaffe je nejúplnějším přehledem s tématikou vojenských letadel tzv. třetí říše. Kombinace podrobných popisů, technických detailů a vynikajících ilustrací představuje unikátní informační materiál o letadlech, jejich historii, nasazení ...

Druh zboží: ROM

od 468,- Kč

Porovnat ceny

Chris Ryan: Safe

SOUČASNÝ SVĚT JE PLNÝ RIZIK. LIDÉ CHTĚJÍ VĚDĚT, JAK ZŮSTAT V BEZPEČÍ. V knize SAFE bývalý voják SAS Chris Ryan mluví o zkušenostech se zachováním osobní bezpečnosti, které získal v době své služby u Pluku SAS.

od 218,- Kč

Porovnat ceny

Miller David, Miller Chris: Moderní námořní boj - Ilustrovaná encyklopedie

Bohatě ilustrovaná encyklopedie plná detailních informací o technologii, výzbroji a taktice moderních lodí • 208 stran • 250 barevných fotografií • přes 120 výkresů, grafů a schémat • 43 barevných plánů představujících jednotlivá plavidla a jejich

Druh zboží: Havajské věnce

od 187,- Kč

Porovnat ceny

William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše - Historie Hitlerovského Německa

Vznik a pád Třetí říše Williama L. Shirera představuje klasické dějiny nacistického Německa. Hitlerův režim a jeho vlastní život nalezly svůj epilog uprostřed ohořelých rozvalin Berlína dvanáct let poté, kdy přišel k moci.

Druh zboží: Sběratelské nože

od 263,- Kč

Porovnat ceny

Československé 7,62 mm lehké kulomety. vz. 52 a 52/57 - kol., Martin Dubánek

Tato kniha na základě rozsáhlé rešerše v pramenech Vojenského ústředního archivu v Praze a studia bohaté sbírky zbraní Vojenského historického ústavu v Praze přináší první ucelený přehled dlouhodobého a spletitého vývoje lehkého kulometu vz. 52.

Druh zboží: Havajské věnce

od 140,- Kč

Porovnat ceny

John Preger: Osvobození Nizozemsko a Belgie za druhé světové války

V této knize se dočteme o životě obyčejných Belgičanů a Nizozemců za německé okupace. Řada nazvaná Druhá světová válka zahrnuje 24 svazků a podrobně popisuje průběh celého konfliktu.

Druh zboží: ROM

od 124,- Kč

Porovnat ceny

Bitva o Leningrad 1941–1944 - David M. Glantz

Jedním z prvních větších sovětských měst ohrožených německým blitzkriegem byl Leningrad a pro Adolfa Hitlera byl jak symbolickým tak i strategickým cílem. Zatímco se nesčetní spisovatelé podrobně zabývali samotným obleženým městem, David Glantz poprvé poskytuje podrobnou vojenskou historii ...

Druh zboží: ROM

od 155,- Kč

Porovnat ceny

Jiří Všetečka: Pražský chodec proti tankům - srpen 1968 Abychom nezapomněli

Někdy dokonce i nedávné dějiny vnímáme spíš jako součást virtuálního světa a dost možná pro vlastní sebezáchovu někdy potřebujeme bezejmenné a někdy již mrtvé tváře, které při obracení stránek knihy vrátí událostem kus skutečného života.

Druh zboží: Šle

od 109,- Kč

Porovnat ceny

Ruční a puškové granáty: Rukověť pyrotechnika (978-80-206-1120-8)

Kniha Ruční a puškové granáty: Rukověť pyrotechnika: Smyslem této knihy je zdokumentování vývoje ručních a puškových granátů, a to již od prvopočátků, přičemž největší důraz je kladen na granáty 1. a 2. světové války. Čtenář v ní najde popis cca 900 granátů ze 42 států světa.

Druh zboží: Kufříky a brašny na střelné zbraně a náboje

od 155,- Kč

Porovnat ceny

Petr Pan

Wendy se vydává do kouzelné Země nezemě, kde společně s Petrem Panem zážívá vzrušující i nebezpečná dobrodružství. Slavný příběh o chlapci, který nechtěl vyrůst, umocňují krásné ilustrace Manuely Adreani.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 249,- Kč

Porovnat ceny

Džusy a smoothies - 50 snadných receptů - Cinzia Trenchiová

Džusy a smoothies jsou zdravou volbou pro snídaně nebo jako výživná lehká jídla, která se dají rychle připravit a jsou vynikajícím pomocníkem při dietách. Taktéž jsou prospěšné pro udržování dobrého zdraví.

Druh zboží: Whisky

od 187,- Kč

Porovnat ceny

Hamburgery - kol.

Academia Barilla rozdělila recepty do pěti částí – od tradičních, jednoduchých jídel po neobvyklé kombinace. To vše pro vás může být inspirací!

Druh zboží: ROM

od 187,- Kč

Porovnat ceny

Anton Joachimsthaler: Hitlerův konec

Již dávno chybějící korekce neustále mylně popisovaných událostí, která se opírá o veškeré spisy, dokumenty, svědecké výpovědi.

Druh zboží: ROM

od 282,- Kč

Porovnat ceny

Goebbels Joseph: Deníky 1924-1929 - svazek 1

Goebbelsovy deníkové záznamy odrážejí nejenom šílený vnitřní svět jejich pisatele, ale také umožňují pohled do mocenských kruhů Třetí říše. Svazek je bohatě opatřen poznámkami, které pomohou čtenáři pochopit text.

Druh zboží: ROM

od 187,- Kč

Porovnat ceny

Goebbels Joseph: Deníky 1940-1942 - svazek 4

Čtvrtý díl Goebbelsových deníkových záznamů odráží vnitřní pisatelův svět, ale zároveň umožňuje i netradiční pohled do kuloárů Třetí říše. Svazek je bohatě opatřen poznámkami, které pomohou čtenáři se orientovat.

Druh zboží: Šle

od 155,- Kč

Porovnat ceny

Smrt ve vůdcově bunkru - Mario Frank

Adolf Hitler se se svými stoupenci stáhl do vůdcova bunkru (Führerbunker) pod zničeným říšským kancléřstvím. Ví, že jím rozpoutaná válka je prohraná.

Druh zboží: ROM

od 93,- Kč

Porovnat ceny

Jindřich Hýkel: Náboje do ručních palných zbraní

Ojedinělá, ve své úplnosti dosud s ničím nesrovnatelná enciklopedická příručka, doplněná velkým množstvím původních nákresů.

Druh zboží: Odznaky

od 249,- Kč

Porovnat ceny

Madsen Tom: Krav Maga Survival

Sebeobrana – přímo a úspěšně. Zkušený bojovník a instruktor boje zblízka Tom Jayo" Madsen objasňuje bez falešných představ a nereálné akrobacie, jak přežít na ulici.

Druh zboží: ROM

od 187,- Kč

Porovnat ceny

Českoslovenští letci v RAF - Miloslav Pajer

311. československá bombardovací peruť představuje bezesporu nejvýznamnější jednotku britského letectva (RAF – Royal Air Force), u kterého v letech druhé světové války bojovali českoslovenští letci. Nebyla však jedinou..

Druh zboží: ROM

od 299,- Kč

Porovnat ceny

Sebeobrana pro ženy a dívky - Axel Maluschka, Stefan Reinisch, Jürgen Höller

Speciálně pro ženy a dívky je z důvodů psychických předpokladů extrémně důležité cvičit jejich pozornost a podnítit jejich fyziologické možnosti při (hrozícím) útoku.

Druh zboží: ROM

od 187,- Kč

Porovnat ceny