Nerf

Hasbro NER REBELLE CHARMED FAIR FORTUNE CRSSBOW

NERF Rebelle charmed fair fortune crossbow Ochraňte svět před temnými silami s kuší Fair Fortune Crossbow! S touto neuvěřitelnou kuší získáte přímo mystickou sílu. Může rychle vystřílet 6 šipek bez dodatečného nabíjení otáčivého bubnu a zasáhnete cíl až na 22 metrů. Prožijte napětí akce s ...

Druh zboží: Sady pro sběratele brouků
Obchod: Říšesnů.cz

od 399,- Kč

Porovnat ceny

od 527,- Kč

Porovnat ceny

Nerf ELITE Pistole střílí 2 šipky najednou Rough Cut

Tato elegantní pistole Rough Cut na 8 šipek ti umožní vystřelit 2 šipky Elite najednou až na vzdálenost 23 metrů! Konstrukce pistole ti umožní opakovaně nabíjet a vypouštět stálý dvojitý proud šipek!

Druh zboží: Stavebnice

od 519,- Kč

Porovnat ceny

Hasbro NERF-Rebelle luk wingspeed

Wingspeed Bow dodává akci styl, když mise vyžaduje přesnost vystřelte šíp a trefte s jistotou svůj cíl. Obsahuje 2 šípy. Wingspeed Bow dodává akci styl, když mise vyžaduje přesnost vystřelte šíp a trefte s jistotou svůj cíl. Obsahuje 2 šípy.

Druh zboží: Stavebnice
Obchod: Nejbaby.cz

od 349,- Kč

Porovnat ceny

NERF MODULUS IONFIRE

Sestavte si vlastní pistoli Nerf a užij si s ní spoustu bitevních akcí! Tato pistole na šipky má oddělitelný nástavec hlavně a zásobník na šipky, takže si ji můžete upravit pro téměř každou bitvu i misi. Jsou k ní čtyři Elite šipky a je kompatibilní s veškerým příslušenstvím Modulus ...

Druh zboží: Závěsné hračky - příslušenství
Obchod: MrakyHraček.cz

od 348,- Kč

Porovnat ceny

Nerf ZOMBIE Strike Sidestrike

S pistolí Zombie Strike Sidestrike budete tasit nejrychleji ze všech! Na svůj opasek si můžete připevnit pouzdro se 4 šipkami Zombie Strike Darts, abyste byli ještě rychlejší!

Druh zboží: Dětské zbraně

od 379,- Kč

Porovnat ceny

Nerf ELITE Disruptor

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru Nerf Elite Disruptor s bubnovým zásobníkem na 6 šipek. Když bitva volá po okamžité akci, vezměte s sebou blaster Disruptor, který je připraven v jednom plynulém pohybu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

Druh zboží: Stavebnice

od 329,- Kč

Porovnat ceny

Nerf Modulus štít

Doplň svoji bojovou výbavu a vylepši si svůj blaster! Tento štít pro zásobník je kombinovatelný se všemi blastery Nerf Modulus. Štít ukryje 24 šipek Elite a 6 Mega šipek, zároveň má 3– bodový průzor. Rozšiřte své bojové schopnosti s Nerf Modulus Upgrade.

Druh zboží: Dětské hrací automaty

od 236,- Kč

Porovnat ceny

NERF DOOMLANDS NÁHRADNÍ ŠIPKY 30KS

Od nárazu asteroidu do Země uplynulo již 100 let a ze Země se stala holá pustina. Nyní se můžete vynořit z popela jako hrdina a bojovat o nastolení spravedlnosti v krajině odsouzené ke zkáze. Buďte vybaveni a připravení na další dobrodružství v apokalyptické budoucnosti Doomlands 2169 s ...

Druh zboží: Puzzle
Obchod: MrakyHraček.cz

od 157,- Kč

Porovnat ceny

Nerf ELITE Kapesní pistole Jolt blaster

Elite Jolt je kapesní pistole z řady N-STRIKE ELITE. Pistole se vyznačuje dalekým dostřelem, ale zároveň ji schováte do kapsy. S touto zbraní zaženete nepřátelské týmu do úzkých, protože díky malým rozměrům můžete využít moment překvapení a rychle zaútočit.

Druh zboží: Stavebnice

od 139,- Kč

Porovnat ceny

Nerf ZOMBIE Strike HammerShot

Když zaútočí zombie, budete připraveni je zasáhnout. Pistole ZombieStrike HammerShot má rotační zásobník na pět ZombieStrike šipek. Pistole je ovladatelná jednou rukou. Součástí balení je i pět ZombieStrike šipek.

Druh zboží: Dětské zbraně

od 429,- Kč

Porovnat ceny

Nerf Nitro náhradní autíčka 6 ks

Zažij nezapomenutelnou jízdu s Nerf Nitro! Nová řada Nerf přináší náhradní nitro-autíček v balení po 6 kusech. Autíčka jsou v balení vždy jiná. Tak si užij jízdu s novým Nerf Nitro!

Druh zboží: Jednotlivé šipky a sady šipek

od 159,- Kč

Porovnat ceny

Nerf Super Soaker Soakzooka

Vyčistěte konkurenci velkým množstvím vody z vodního blástru Nerf Super Soaker Soakzooka! Bojovníci ji mohou polít s tímto vodním blástrem, který drží obrovské množství vody (1,6 litru). Přesuňte rukojeť dopředu a dozadu, abyste zmáčeli každého v dosahu!

od 549,- Kč

Porovnat ceny

Nerf Nitro Doubleclutch

Užij si pořádnou zábavu s DoubleClutch Inferno set! Tato sada Nerf Nitro obsahuje dvouhlavňový blaster, takže děti mohou vypálit 2 autíčka najednou. Nastavte dvojitý reaktivní cíl a vystřelte pěnová autíčka do bariéry. Jejich náraz do bariéry vystřelí 2 disky do vzduchu. Vytvořte náročné ...

od 799,- Kč

Porovnat ceny

Nerf Nitro náhradní autíčko dvojitá

Nerf Nitro kaskadérské soupravy jsou vybaveny 2-v-1 akcí a umožňují dětem dělat velké kaskadérské závody ve svém světě Nerf Nitro. Jedná se o dvojité kaskadérské nadšení, když děti vypálí pěnové autíčko, aby narazilo do dvou malých cílů a vytvořilo dvojitou senzaci! U Slammin Soar Stunt ...

od 199,- Kč

Porovnat ceny

NERF Elite pistole plastová set s terčem a zaměřovačem světlo Hasbro

Pěkný dárek Dětská zbraň z plastu pro malé bojovníky na baterie se zaměřovačem a náboji (přisávací šipky s přísavkami). Hračka se světlemTento set obsahuje Firestrike pistoli, terč a 10 přisávacích šipek pro perfektní Nerf akci.Rozměry balení (š v h): 52 x 29 x 5cmMateriál: plastBaterie: 2x ...

Obchod: Pěkný dárek

od 799,- Kč

Porovnat ceny

Nerf ELITE Delta Trooper

Nerf N-Strike Elite Delta Trooper je dodáván s odnímatelnou pažbou a nástavcem hlavně, který jej modifikuje pro více typů bitev. Připojte pažbu pro větší přesnost šipek. Přidejte rozšíření hlavně pro vzdálenější terče. Blaster vystřelí šipku až na vzdálenost 27 metrů.

od 754,- Kč

Porovnat ceny

Nerf Star Wars Microshots - Stormtrooper

Zažijte vzrušení, energii a styl značky Nerf a zjistěte, proč je to: Nerf anebo nic. Nerf blástry v licenci Star Wars přinášejí dokonalý výkon pro bitvy Nerf. Série Nerf MicroShots kombinuje sběratelství a hraní s blástry v mini verzích oblíbených Nerf!

od 199,- Kč

Porovnat ceny

Nerf Nitro náhradní autíčka 3 ks

Zažij nezapomenutelnou jízdu s Nerf Nitro! Nová řada Nerf přináší náhradí nitro-autíček v balení po 3 kusech. Autíčka jsou v balení vždy jiná. Tak si užij jízdu s novým Nerf Nitro!

od 94,- Kč

Porovnat ceny

Nerf N Strike Magnus

Nerf MEGA MAGNUS, robusní blástr s vnitřním zásobníkem na 3 MEGA šipky, které doletí pekelně daleko, pekelně rychle. Dodej svým Nerf bitvám styl a vybav se jednoručním MEGA blástrem, který má swag.

od 557,- Kč

Porovnat ceny