Pavian Records

Poztrácené nitě - Jakub Noha

Jeden z nejosobitějšich českých písničkářů Jakub Noha a jeho album Poztrácené nitě. Stylově se album pohybuje někde na rozhraní folku, blues a rocku, většina písní je autorských.

od 258,- Kč

Porovnat ceny

Best of Ghymes (2CD) - Ghymes

Legenda slovensko-maďarské world-music kapely. Jejich alba jsou ceněná nejen kritikou, ale jsou úspěšná i u posluchačů.

od 323,- Kč

Porovnat ceny

Billboard má krátke nohy - Ján Litecký Šveda, Víťazný Traktor

Ján Litecký-Šveda je právem považovaný za prvního slovenského bluesmana a průkopníka blues na Slovensku. Poslechněte si 13 zajímavých skladeb typického městského blues, kde velkou roli hrají dobré texty.

Obchod: Kosmas.cz

od 269,- Kč

Porovnat ceny

Jedna - Banda

Skupina vychází z poctivých, autentických kořenů slovenské lidové hudby. Inspiruje se i jinými hudebními žánry: starou hudbou, blues, jazzem, beatem a hudbou jiných národů – především balkánskou, keltskou, slovanskou, indickou, karibskou a latinskoamerickou.

od 242,- Kč

Porovnat ceny

Ghymes live (2CD 2013) - Ghymes

Styl této hudby je velmi různorodý, vyjadřuje vnitřní upřímnost. Soubor připojil k lidovým motivům vlastní tvůrčí ambice a tak vznikl jedinečný styl. Zařadil se do kategorie world music, aniž o to usiloval nebo se tak sám nazýval.

od 338,- Kč

Porovnat ceny

Z pekla šťastie - Pavol Hammel

Málokdo ovlivnil hudební scénu v Čechách a na Slovensku tak významně, jako Pavol Hammel. Každý jeho muzikantský počin to dokazuje. Výhradním autorem hudby alba Z pekla šťastie je Pavol Hammel, texty napsali přátelé a osvědčení spolupracovníci Kamil Peteraj, Vlado Slivka a jeden text i Milan Lasica.

od 247,- Kč

Porovnat ceny

Slovenské spevy / Béla Bartók - Iva Bittová

V tomto výjimečném projektu spojili své muzikantské mistrovství světoznámá fenomenální česká houslistka, zpěvačka a herečka Iva Bittová a slovenské smyčcové těleso Mucha Quartet.

od 329,- Kč

Porovnat ceny