PremiumCord

PremiumCord HDMI 4K opakovač s oddělením audia (khcon-30)

Extender PremiumCord HDMI 4K opakovač s oddělením audia: PremiumCord HDMI 4K Repeater/Extender umožňuje oddělit audio od obrazového signálu na analogové a digitální audio, které je vyvedeno zvlášť na konektory stereo jack, digitální audio RCA CINCH nebo digitální optický TOSLINK. Při ...

od 1005,- Kč

Porovnat ceny

od 46,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord prodlužovací přívod 230V 6 zásuvek + vypínač bílý 10m (pp6k-10)

Napájecí kabel PremiumCord prodlužovací přívod 230V 6 zásuvek + vypínač bílý 10m: Praktický prodlužovací kabel bez přepěťové ochrany se 6 zásuvkami. Délka kabelu je 10 metrů. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě.Parametry a ...

Druh zboží: Prodlužovací kabely - příslušenství

od 173,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord - konvertor USB 3.0 --> SATA, pro 2.5" i 3.5" zařízení, AC adaptér (ku3ides)

Redukce PremiumCord - konvertor USB 3.0 --> SATA, pro 2.5" i 3.5" zařízení, AC adaptér: Velmi praktická kompaktní redukce pro pevné disky s rozhraním Serial ATA formátu 2,5 a 3,5. Dokáže jednoduše připojit pevný disk pomocí moderního rozhraní USB 3.0 se všemi jeho výhodami. Přenosová ...

Druh zboží: Karty rozhraní USB

od 539,- Kč

Porovnat ceny

Měnič napětí Goobay SPW 1000, AC/DC 230 -> 12 V

Vyrobeno podle směrnice EuP, díky čemuž disponuje velmi vysokou energetickou hospodárností ES Vyrobeno speciálně pro cesty do zahraničí s euro zásuvkou·Nízká hmotnost·Stand-by proud pouze 0,2 W·Příkon spotřebiče max. 12W (max. 1 h)

Druh zboží: Napájecí adaptéry a nabíječky - příslušenství

od 258,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord kphdmi20

Popis HDMI kabel Kabel ferit na obou koncích Konektory HDMI A(M) - HDMI A(M), zlacené Standardy HDMI 1.3 Přenosová rychlost 10,2 Gb/s Šířka pásma video: 340 MHz - 2560 x 1600p/60Hz Délka 20m Barva černá Použití pro přenos digitálního audio/video signálu Upozornění Při propojení ...

Druh zboží: Kabely pro ukládání a přenos dat
Obchod: Patro.cz

od 806,- Kč

Porovnat ceny

od 45,- Kč

Porovnat ceny

od 164,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord optický Toslink M -> M, 5m (kjtos5)

Audio kabel PremiumCord optický Toslink M -> M, 5m: Poptáváte spolehlivý kabel k propojení audia? Potom si pořiďte PremiumCord se dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male.Optický audio kabel PremiumCord je určen k propojení audia. Disponuje zakončením dvěma Toslink konektory, které ...

Druh zboží: Kabely pro zvuk a video

od 136,- Kč

Porovnat ceny

od 208,- Kč

Porovnat ceny

od 146,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI High Speed + Ethernet kabel, 5 m 462606

Kvalitní propojovací HDMI High Speed + Ethernet kabel PremiumCord v délce 5 m pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet 4K a 3D obraz, podporuje funkci ARC a má navíc integrován vysokorychlostní přenos ethernetu.

Druh zboží: Prodlužovací kabely a přepěťové ochrany

od 108,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI High Speed + Ethernet kabel, 1 m 462601

Kvalitní propojovací HDMI High Speed + Ethernet kabel PremiumCord v délce 1 m pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet 4K a 3D obraz, podporuje funkci ARC a má navíc integrován vysokorychlostní přenos ethernetu.

Druh zboží: Kabely pro ukládání a přenos dat

od 51,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Kabel síťový prodlužovací 230V k počítači, 5 m

Kvalitní třížilový prodlužovací napájecí kabel 230 V pro počítač nebo monitor v délce 5 m.

Druh zboží: Systémové a napájecí kabely

od 115,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Kabel síťový prodlužovací 230V k počítači, 3 m

Kvalitní třížilový prodlužovací napájecí kabel 230 V pro počítač nebo monitor v délce 3 m.

Druh zboží: Prodlužovací kabely a přepěťové ochrany

od 64,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI kabel 1.3, M/M, 2 m, otočný

Kvalitní propojovací HDMI kabel verze 1.3b PremiumCord v délce 2 m s otočnými konektory pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.

Druh zboží: USB flash disky

od 90,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI kabel 1.3, M/M, 3 m, otočný

Kvalitní propojovací HDMI kabel verze 1.3b PremiumCord v délce 3 m s otočnými konektory pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.

Druh zboží: Rozbočovače a přepínače HDMI

od 99,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI kabel 1.3, M/M, 5 m, otočný

Kvalitní propojovací HDMI kabel verze 1.3b PremiumCord v délce 5 m s otočnými konektory pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.

Druh zboží: Rozbočovače a přepínače HDMI

od 91,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord kabel HDMI A - HDMI mini C, 2 m

Kvalitní propojovací HDMI A – HDMI mini C kabel PremiumCord v délce 2 m pro snadné připojení tabletu, videokamery či fotoaparátu k televizoru. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.

Druh zboží: USB flash disky

od 73,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Kabel síťový 230V k počítači, 2 m

Kvalitní napájecí kabel 230 V pro počítač či monitor v délce 2 m. Černé provedení, IEC 320 C13 zásuvka, třížílový kabel je zakončený standardní přístrojovou zástrčkou.

Druh zboží: Systémové a napájecí kabely

od 44,- Kč

Porovnat ceny