PremiumCord

od 277,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI 4K opakovač s oddělením audia (khcon-30)

Extender PremiumCord HDMI 4K opakovač s oddělením audia: PremiumCord HDMI 4K Repeater/Extender umožňuje oddělit audio od obrazového signálu na analogové a digitální audio, které je vyvedeno zvlášť na konektory stereo jack, digitální audio RCA CINCH nebo digitální optický TOSLINK. Při ...

od 860,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Převodník z HDMI na VGA + audio

Převodník audio/video signálu z HDMI na VGA a 3,5 mm jack PremiumCord umožňuje připojit PC nebo notebook vybavený HDMI výstupem k zobrazovacímu zařízení s VGA vstupem.

Druh zboží: Vibrační převodníky zvuku

od 198,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord 6x zásuvka, 10m, vypínač (pp6k-10)

PremiumCord prodlužovací kabel, 6 zásuvek, 10 m Neomezujte polohu svých elektronických zařízení na blízkost elektrické zásuvky. Pořiďte si  prodlužovací kabel  od společnosti  PremiumCord, který vám umožní připojit přístroje pohodlně v každé místnosti. Má délku  deset   metrů, takže ho od ...

Druh zboží: Prodlužovací kabely - příslušenství

od 188,- Kč

Porovnat ceny

od 6,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord adaptér DisplayPort - HDMI, M/F

Redukce DisplayPort na HDMI umožňuje připojení monitoru nebo TV s vstupním konektorem HDMI např. k počítači s výstupním konektorem DisplayPort. Přenos obrazu v rozlišení až 4K Ultra HD, podpora 3D, kromě obrazu přenáší i zvukovou stopu.

Druh zboží: Prodlužovací kabely a přepěťové ochrany

od 149,- Kč

Porovnat ceny

od 71,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Převodník USB-C 3.1 na HDMI

PremiumCord převodník USB 3.1 na HDMI, hliníkové pouzdro, rozlišení 4K*2K@60Hz, tento adaptér umožňuje vysoce kvalitní převod videa a zvuku z USB 3.1 konektoru typu C na HDMI konektor pro monitor/TV/projektor.

od 599,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord kphdmi20

Popis HDMI kabel Kabel ferit na obou koncích Konektory HDMI A(M) - HDMI A(M), zlacené Standardy HDMI 1.3 Přenosová rychlost 10,2 Gb/s Šířka pásma video: 340 MHz - 2560 x 1600p/60Hz Délka 20m Barva černá Použití pro přenos digitálního audio/video signálu Upozornění Při propojení ...

Druh zboží: Kabely pro ukládání a přenos dat
Obchod: Patro.cz

od 806,- Kč

Porovnat ceny

od 50,- Kč

Porovnat ceny

od 142,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Kabel síťový prodlužovací 230V k počítači, 5 m

Kvalitní třížilový prodlužovací napájecí kabel 230 V pro počítač nebo monitor v délce 5 m.

Druh zboží: Systémové a napájecí kabely

od 103,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord optický Toslink M -> M, 5m (kjtos5)

Audio kabel PremiumCord optický Toslink M -> M, 5m: Poptáváte spolehlivý kabel k propojení audia? Potom si pořiďte PremiumCord se dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male.Optický audio kabel PremiumCord je určen k propojení audia. Disponuje zakončením dvěma Toslink konektory, které ...

Druh zboží: Kabely pro zvuk a video

od 136,- Kč

Porovnat ceny

od 212,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI High Speed + Ethernet kabel, 5 m 462606

Kvalitní propojovací HDMI High Speed + Ethernet kabel PremiumCord v délce 5 m pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet 4K a 3D obraz, podporuje funkci ARC a má navíc integrován vysokorychlostní přenos ethernetu.

Druh zboží: Prodlužovací kabely a přepěťové ochrany

od 108,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Kabel síťový prodlužovací 230V k počítači, 3 m

Kvalitní třížilový prodlužovací napájecí kabel 230 V pro počítač nebo monitor v délce 3 m.

Druh zboží: Prodlužovací kabely a přepěťové ochrany

od 64,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI kabel 1.3, M/M, 3 m, otočný

Kvalitní propojovací HDMI kabel verze 1.3b PremiumCord v délce 3 m s otočnými konektory pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.

Druh zboží: Rozbočovače a přepínače HDMI

od 94,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord HDMI kabel 1.3, M/M, 5 m, otočný

Kvalitní propojovací HDMI kabel verze 1.3b PremiumCord v délce 5 m s otočnými konektory pro snadné spojení dvou digitálních AV zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.

Druh zboží: Rozbočovače a přepínače HDMI

od 91,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord kabel HDMI A - HDMI mini C, 2 m

Kvalitní propojovací HDMI A – HDMI mini C kabel PremiumCord v délce 2 m pro snadné připojení tabletu, videokamery či fotoaparátu k televizoru. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.

Druh zboží: USB flash disky

od 82,- Kč

Porovnat ceny

PremiumCord Kabel síťový 230V k počítači, 2 m

Kvalitní napájecí kabel 230 V pro počítač či monitor v délce 2 m. Černé provedení, IEC 320 C13 zásuvka, třížílový kabel je zakončený standardní přístrojovou zástrčkou.

Druh zboží: Systémové a napájecí kabely

od 44,- Kč

Porovnat ceny