Boilies LK Baits Top ReStart POP-UP - Sea Food

Boilies LK Baits Top ReStart POP-UP - Sea Food

Při výrobě a testování plovoucího boilie byl kladen důraz na několik podmínek. Nejdůležitější z nich byla   účinnost, ale   i schopnost plavat dva a více dní. Další podmínkou   bylo, aby se   boilie při propichování jehlou nerozdrobilo a vydrželo   také nápor   plevelných ryb. Uvnitř balení ...

Cena: od 296,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: LK Baits

EAN: 8595602001118, PN: 05060001

Při výrobě a testování plovoucího boilie byl kladen důraz na několik podmínek. Nejdůležitější z nich byla   účinnost, ale   i schopnost plavat dva a více dní. Další podmínkou   bylo, aby se   boilie při propichování jehlou nerozdrobilo a vydrželo   také nápor   plevelných ryb. Uvnitř balení   najdete také   speciální dip s danou příchutí. Plovoucí   boilie není konzervováno, je   pouze sušeno. Proto nedoporučujeme dipem  zalévat boilie.  Boilie pouze smáčejte v dipu.

Všechny produkty LK baits obsahují All Amino Nutric, což je speciálně namíchaná směs aminokyselin, působící na kapry jako chemický mediátor na dálku. All Amino Nutric obsahuje speciální směs vedle celé řady přírodních látek, které kapry excitují prostřednictvím čichových vjemů. Jsou to aminy, amidy, sacharidy, lipidy, přesná koncentrace a poměr aminokyselin, které kapr vyžaduje a mnoho jiných přísad.

Boilies LK Baits Top ReStart POP-UP - Sea FoodBoilies LK Baits Top ReStart POP-UP - Sea FoodBoilies LK Baits Top ReStart POP-UP - Sea FoodBoilies LK Baits Top ReStart POP-UP - Sea Food

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Boilies LK Baits Top ReStart POP-UP - Sea Food

Aktuální cena:

296,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod