GARDENA rukavice pro péči o keře velikost 7 / S 0216-20

GARDENA rukavice pro péči o keře velikost 7 / S 0216-20

GARDENA rukavice pro péči o keře velikost 7 / S 0216-20 Pro práci s keři a trnitými rostlinami. velikost 7 / S Tyto rukavice chrání a přitom vypadají skvěle. Práci s keři a trnitými rostlinami je možné provádět bez škrábanců a jiných poranění. GARDENA rukavice pro péči o keře mají ...

Cena: od 471,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Gardena

EAN: 4078500021609, PN: 0216-20

GARDENA rukavice pro péči o keře velikost 7 / S 0216-20

Pro práci s keři a trnitými rostlinami.

velikost 7 / S

Tyto rukavice chrání a přitom vypadají skvěle. Práci s keři a trnitými rostlinami je možné provádět bez škrábanců a jiných poranění. GARDENA rukavice pro péči o keře mají speciální vlastnosti: vyztužené, pevné konečky prstů; dlaně a hřbety prstů jsou bezpečně chráněny pevným materiálem. Jejich design je speciálně navržen tak, aby vás chránil při práci s trnitými nebo ostrými částmi rostliny. Ruce se vám nebudou potit: pečlivě vybraný kvalitní materiál je prodyšný! Díky extra dlouhým manžetám na rukavicích pro péči o keře jsou chráněna nejen vaše zápěstí, ale také dolní část paží. Speciální a velmi kvalitní zpracování palců umožňuje jemnou práci při péči o keře a trnité rostliny. Tyto rukavice jsou zárukou bezpečné práce a zároveň vás chrání.

Optimální pohodlí při nošení

Skvěle zpracovaný palec zaručuje perfektní tvar a umožňuje jemnou práci. Speciálně vybraný materiál na hřbetě ruky je prodyšný a zabraňuje pocení rukou.

Vysoká bezpečnost

Vybrané ochranné a pevné materiály na dlani a na hrběte prstů chrání před zraněním během práce s keři a trnitými rostlinami.

Dodatečná ochrana

Dlouhá manžeta nabízí optimální ochranu zápěstí a dolní části paže.

Pevné a ochranné

Optimální ochrana, maximální bezpečnost: vyztužené a pevné špičky prstů poskytují optimální ochranu během práce.

GARDENA rukavice pro péči o keře velikost 7 / S 0216-20

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

GARDENA rukavice pro péči o keře velikost 7 / S 0216-20

Aktuální cena:

471,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod