Rostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - natur

Rostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - natur

Židlička Hauck Beta je určena dětem již od 6-ti měsíců. Materiálem židle je buk, poskytující židli dlouhou životnost. Sedák i opěrák nohou jsou výškově nastavitelné a u větších dětí je možná jejich výměna. Židle Hauck Beta je opatřena kolečky a velkým množstvím příslušenství: malý pultík ...

Cena: od 2620,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Hauck

EAN: 4007923663110

Židlička Hauck Beta je určena dětem již od 6-ti měsíců. Materiálem židle je buk, poskytující židli dlouhou životnost. Sedák i opěrák nohou jsou výškově nastavitelné a u větších dětí je možná jejich výměna.

Židle Hauck Beta je opatřena kolečky a velkým množstvím příslušenství:

malý pultík

velký jídelní pultík

pětibodový pás

pás mezi nožičky

dvoudílné polstrování

Příslušenství lze různě kombinovat pro bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Pultíky lze využít s pásem mezi nohy nebo pětibodovým pásem. Polstrování lze využít nebo ne apod.

Rostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - naturRostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - naturRostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - naturRostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - naturRostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - naturRostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - naturRostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - naturRostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - natur

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Rostoucí židle Hauck Beta+ 2017 - natur

Aktuální cena:

2620,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod