Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cm

Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cm

Praktický datový nabíjecí lightning kabel pro Apple, který má také externí baterii. Kabel má speciální opletenou úpravu povrchu, díky které je mnohem odolnější. Co tento šikula vůbec umí? Dodá šťávu vašemu mobilnímu klenotu. Samotná baterie je velice kompaktní, lze tedy telefon i spolu s ...

Cena: od 809,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Native Union

EAN: 4897032107250

Praktický datový nabíjecí lightning kabel pro Apple, který má také externí baterii. Kabel má speciální opletenou úpravu povrchu, díky které je mnohem odolnější.

Co tento šikula vůbec umí? Dodá šťávu vašemu mobilnímu klenotu. Samotná baterie je velice kompaktní, lze tedy telefon i spolu s powerbankou pohodlně nosit v kapse. Výhoda je v tom, že po nabití vašeho zařízení se automaticky nabije i powerbanka.

O značce:

Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily.

Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cmŠedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cmŠedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cmŠedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cm

Aktuální cena:

809,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod