Zwilling Sorrento dvoustěnná sklenice na kávu, 200 ml, 2 ks

Zwilling Sorrento dvoustěnná sklenice na kávu, 200 ml, 2 ks

POPIS Sada skleněných šálků  z řady Sorrento od výrobce Zwilling obsahuje 2 šálky na kávu, které jsou ručně foukány z odolného borosilikátového skla (odolá vysokým teplotám a používá se pro výrobu laboratorního skla). Šálky/sklenice na kávu jsou dvoustěnné a mají objem 200 ml. Jsou ideální ...

Cena: od 569,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839326011, PN: ZW39500076

POPIS

Sada skleněných šálků  z řady Sorrento od výrobce Zwilling obsahuje 2 šálky na kávu, které jsou ručně foukány z odolného borosilikátového skla (odolá vysokým teplotám a používá se pro výrobu laboratorního skla). Šálky/sklenice na kávu jsou dvoustěnné a mají objem 200 ml. Jsou ideální na přípravu kávy např. cappuccina.

Borosilikátové sklo je odolné vůči teplotním šokům - odolá vysokým i nízkým teplotám. Můžete si tedy připravit jak horkou, tak ledovou kávu. Dvoustěnné sklenice mají  termoizolační vlastnosti (tzn. teplý nápoj zůstane déle horký a studený déle chladný). A další výhodou je, že povrch šálku zůstane chladný, i když do něj nalijete horký nápoj. Díky odolnému materiálu šálky můžete používat v mikrovlnné troubě i je mýt v myčce na nádobí.

Odesíláme do 2. pracovních dnů od objednání.

SPECIFIKACE

Balení obsahuje:

2 x šálek

Objem: 200 ml

Materiál: borosilikátové sklo

Barva:  průhledná

praktické rady

Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano

Vhodné do myčky: Ano

Zwilling Sorrento dvoustěnná sklenice na kávu, 200 ml, 2 ks

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Sorrento dvoustěnná sklenice na kávu, 200 ml, 2 ks

Aktuální cena:

569,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod