Tyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý roh

Tyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý roh

O kolekci: Bijou, to je skutečný klenot mezi pohovkami. Na pohled krásná, elegantní pohovka, skrývá uvnitř praktické překvapení: je totiž rozkládací a poskytuje také úložný prostor, kam uložíte třeba lůžkoviny. Ideální nejen pro menší byty. Hlavní výhody: ? dlouhá životnost, robustnost a ...

Cena: od 33099,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Interieur De Famille Paris

EAN: 5902641418358

O kolekci:

Bijou, to je skutečný klenot mezi pohovkami. Na pohled krásná, elegantní pohovka, skrývá uvnitř praktické překvapení: je totiž rozkládací a poskytuje také úložný prostor, kam uložíte třeba lůžkoviny. Ideální nejen pro menší byty.

Hlavní výhody:

? dlouhá životnost, robustnost a skutečně pohodlné provedení

? snadná údržba díky speciální easy-care úpravě potahu

? ergonomický design vhodný i pro ty, kteří trpí bolestmi zad

? kvalita podrobena třicetidílnému zevrubnému testu

? vyrobeno s respektem k přírodě a udržitelnému rozvoji

O značce:

Interieur De Famille Paris, to jsou stylové pohovky, jež se zrodily v srdci francouzské metropole. Tam je navrhují a vyvíjejí zkušení designéři, a to s důrazem na nadčasovou krásu, kvalitu bez kompromisů a nekonečného pohodlí, kterého se nikdy nenasytíte.

O materiálech a výrobě

Produkty jsou vyráběny těmi nejlepšími evropskými řemeslníky.

Konstrukce pohovek z masivního bukového dřeva je doplněna o zpevněné panely a potah z textilie velmi hebké na dotek. Výplň je pak z kvalitní BulTiv pěny o vysoké hustotě a odolnosti.

Výplň pohovky se pyšní pružnými propletenými popruhy, které zajišťují optimální ergonomickou pozici pro vaše tělo a ten nejvyšší komfort, ať už když zrovna sledujete televizi, nebo třeba odpočíváte.

Tyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý roh

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Tyrkysová rohová rozkládací pohovka s úložným prostorem Interieur De Famille Paris Bijou, pravý roh

*

Aktuální cena:

33099,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod