Tyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý roh

Tyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý roh

Elegantní a funkční, taková je pohovka Alpha. Je rohová, na výběr máte z levé a pravé varianty. Také disponuje praktickým úložným prostorem.- To vše halí do jemného hávu elegance v heboučkém potahu z mikrovlákna. Francouzská značka Windsor & Co. Sofas navrhuje moderní sedačky a křesla té ...

Cena: od 38109,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Windsor & Co Sofas

EAN: 3700763651668

Elegantní a funkční, taková je pohovka Alpha. Je rohová, na výběr máte z levé a pravé varianty. Také disponuje praktickým úložným prostorem.- To vše halí do jemného hávu elegance v heboučkém potahu z mikrovlákna.

Francouzská značka Windsor & Co. Sofas navrhuje moderní sedačky a křesla té nejvyšší kvality. Každá pohovka, křesílko i rozkládací sedačka vznikla jen z čistého papíru, tužky a nápadu, který se stal realitou. Pohovka pro návrháře z Windsor & Co. Sofas není jen obyčejnou pohovkou, ale synonymem domova.

Tyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý rohTyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý roh

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Tyrkysová rohová rozkládací pohovka Windsor & Co. Sofas Alpha, pravý roh

*

Aktuální cena:

38109,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod