Tyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý roh

Tyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý roh

Pudrově lehká krása s bytelnou konstrukcí, to jsou důvody, proč si pohovku Bijou od Interieur De Famille Paris prostě zamilujete. Jemné tóny krémové, šedé v barvě myšího kožíšku, starorůžové nebo mátově zelené vám učarují. A to posezení! Všechny pohovky značky Interieur De Famille Paris ...

Cena: od 31099,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Interieur De Famille Paris

EAN: 5902641416903

Pudrově lehká krása s bytelnou konstrukcí, to jsou důvody, proč si pohovku Bijou od Interieur De Famille Paris prostě zamilujete. Jemné tóny krémové, šedé v barvě myšího kožíšku, starorůžové nebo mátově zelené vám učarují. A to posezení!

Všechny pohovky značky Interieur De Famille Paris procházejí přísnou výstupní kontrolou, aby dostály nejvyšším standardům kvality. Kromě pěkného kabátku jsou totiž vhodné i pro lidi trpící boilestmi zas. V konstrukci se nachází speciální pružné popruhy, které jsou propleteny tak, aby poskytovaly nejlepší možnou oporu vašemu tělu, i když zrovna sedíte u televize nebo pletení.

Jsou navíc vyráběny s ohledem na životní prostředí z udržitelných materiálů!

Krása, funkčnost, pohodlí a ohled na životní prostředí. Proto pohovky Interier De Famille Paris milujeme.

› výroba šetrná k životnímu prostředí

› elegantní pudrové barvy

› pomáhá eliminovat nepříjemnou bolest zad

› francouzský šmrnc

› snadná údržba

Tyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý rohTyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý rohTyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý rohTyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý rohTyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý rohTyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý rohTyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý roh

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Tyrkysová sedačka Interieur De Famille Paris Bijou, levý roh

*

Aktuální cena:

31099,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod