Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Jupiter

Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Jupiter

Dodejte šmrnc svému obýváku nebo relaxačnímu koutku elegantním křesílkem Jupiter, které na první pohled zaujme efektními nožkami z hnědého kovu a jemnými barvami hebkého potahu. Francouzská značka Windsor & Co. Sofas navrhuje moderní sedačky a křesla té nejvyšší kvality. Každá pohovka, ...

Cena: od 15449,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Windsor & Co Sofas

EAN: 3700763699035

Dodejte šmrnc svému obýváku nebo relaxačnímu koutku elegantním křesílkem Jupiter, které na první pohled zaujme efektními nožkami z hnědého kovu a jemnými barvami hebkého potahu.

Francouzská značka Windsor & Co. Sofas navrhuje moderní sedačky a křesla té nejvyšší kvality. Každá pohovka, křesílko i rozkládací sedačka vznikla jen z čistého papíru, tužky a nápadu, který se stal realitou. Pohovka pro návrháře z Windsor & Co. Sofas není jen obyčejnou pohovkou, ale synonymem domova.

Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas JupiterTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas JupiterTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas JupiterTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas JupiterTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas JupiterTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas JupiterTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas JupiterTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Jupiter

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Jupiter

*

Aktuální cena:

15449,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod