Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Neptune

Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Neptune

Mistr moderního nábytku v té nejvyšší kvalitě, značka Windsor & Co. Sofas přichází s kolekcí Neptune, která je srdcovkou všech minimalistů. Žádný zbytečný záhyb, žádné naducané polštářky, jen čisté linie pravých úhlů a zářivé barvy. Užijte si i vy jednoduchý styl, ve kterém se krása staví ...

Cena: od 11329,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Windsor & Co Sofas

EAN: 3700763699493

Mistr moderního nábytku v té nejvyšší kvalitě, značka Windsor & Co. Sofas přichází s kolekcí Neptune, která je srdcovkou všech minimalistů. Žádný zbytečný záhyb, žádné naducané polštářky, jen čisté linie pravých úhlů a zářivé barvy. Užijte si i vy jednoduchý styl, ve kterém se krása staví na odiv.

Francouzská značka Windsor & Co. Sofas navrhuje moderní sedačky a křesla té nejvyšší kvality. Každá pohovka, křesílko i rozkládací sedačka vznikla jen z čistého papíru, tužky a nápadu, který se stal realitou. Pohovka pro návrháře z Windsor & Co. Sofas není jen obyčejnou pohovkou, ale synonymem domova.

Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas NeptuneTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas NeptuneTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas NeptuneTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas NeptuneTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas NeptuneTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas NeptuneTyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Neptune

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Tyrkysové křeslo Windsor & Co. Sofas Neptune

*

Aktuální cena:

11329,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod