TyTyTy živě - Ty syčáci

TyTyTy živě - Ty syčáci

Za těch patnáct let, co spolu hrajeme a experimentujeme, nás už napadlo ledacos, jen ne tohle. Nahrát živě syčácké trio napadlo chytré hlavy ze dvou památných institucí – brněnské Staré pekárny a Českého rozhlasu. Znělo to líp, než jsme čekali. Dobrý důvod vydat desku? Před lety jsme vydali ...

Cena: od 238,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Indies Happy Trails

EAN: 8595026671324

Za těch patnáct let, co spolu hrajeme a experimentujeme, nás už napadlo ledacos, jen ne tohle. Nahrát živě syčácké trio napadlo chytré hlavy ze dvou památných institucí – brněnské Staré pekárny a Českého rozhlasu. Znělo to líp, než jsme čekali. Dobrý důvod vydat desku? Před lety jsme vydali „best of" s bubeníkem BUM BUM BUM, teď se nabízelo živé... TYTYTY! Navíc se ukázalo, že na zaznamenaném předvánočním koncertě byl náhodou náš milý grafik se svým památným fotoaparátem, což jsme pochopili jako znamení. Zkusili jsme z nahrávky dostat co nejvěrnější živý zvuk, přidali přímočaré i šílené bonusy s bubeníkem i bez něj, zabalili to do černobílých fotek a zeleného „bio-live" designu – a tady to je. Takhle hrajeme, když se cítíme opravdu dobře a naše publikum se pozvolna stává zajímavějším než my.

Seznam skladeb

1. Po hubě

2. Ty a já

3. Mířím na terč

4. Chrono Numero

5. Laguna

6. Poppy Shake

7. Orcano

8. Tomato

9. Večer pro mě

10. Ať žije bůh

11. Strašidlo

12. Báseň ze života

13. Velký trh (Kup to)

14. Věšák

15. Celkový dojem

16. Lokomotivám se motají kola

17. Hadí nohy

18. Tančeme

19. Velký soud

20. Underground Music

21. Dutý ale free

TyTyTy živě - Ty syčáciTyTyTy živě - Ty syčáciTyTyTy živě - Ty syčáci

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

TyTyTy živě - Ty syčáci

Aktuální cena:

238,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod