U2 - The Joshua tree, 1CD (RE), 2007

U2 - The Joshua tree, 1CD (RE), 2007

U2 vydávají reedici průlomového alba z roku 1987 "Joshua Tree" jako oslavu k jeho 20. výročí. Joshua Tree je nejúspěšnější album kapely a do dneška se ho prodalo přes 16 milionů kusů. Album je nově remasterované a vychází ve třech různých verzích: jako samostné remasterované CD s bookletem ...

Cena: od 339,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Universal

EAN: 0602517449398

U2 vydávají reedici průlomového alba z roku 1987 "Joshua Tree" jako oslavu k jeho 20. výročí. Joshua Tree je nejúspěšnější album kapely a do dneška se ho prodalo přes 16 milionů kusů. Album je nově remasterované a vychází ve třech různých verzích: jako samostné remasterované CD s bookletem s novými, dosud nepublikovanými fotografiemi Antona Corbijna; v deluxe edici obohacené o bonusové CD s raritami a demo nahrávkami z původní nahrávací session a v super deluxe edici s bonusovým DVD s "The Joshua Tree Tour" z pařižského Hippodromu a dalšími raritními video nahrávkami.

Track list:

Where The Streets Have No Name

I Still Haven't Found What I'm Looking For

With Or Without You

Bullet The Blue Sky

Running To Stand Still

Red Hill Mining Town

In God's Country

Trip Through Your Wires

One Tree Hill

Exit

Mothers Of The Disappeared

U2 - The Joshua tree, 1CD (RE), 2007

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

U2 - The Joshua tree, 1CD (RE), 2007

*

Aktuální cena:

339,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod