UBIQUITI NETWORKS UBNT AirGateway vnitřní mini AP/Router, 2,4GHz AirGateway-LR

UBIQUITI NETWORKS UBNT AirGateway vnitřní mini AP/Router, 2,4GHz AirGateway-LR

UBNT AirGateway vnitřní mini AP/Router, 2,4GHzPŘEHLEDUnikátní miniaturní řešení AP/Router výrobce Ubiquiti. Jednoduchým připojením k PoE adaptéru tak dostanete "neviditelné" AP, které Vám spolehlivě pokryje minimálně jednu místnost WiFi signálem. Jedinečný produkt v podání výrobce Ubiquiti ...

Cena: od 682,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ubiquiti Networks

EAN: 810354020582, PN: BR094787

UBNT AirGateway vnitřní mini AP/Router, 2,4GHzPŘEHLEDUnikátní miniaturní řešení AP/Router výrobce Ubiquiti. Jednoduchým připojením k PoE adaptéru tak dostanete "neviditelné" AP, které Vám spolehlivě pokryje minimálně jednu místnost WiFi signálem. Jedinečný produkt v podání výrobce Ubiquiti Vám umožní jednoduše vytvořit AP bez složité instalace dalšího nevzhledného zařízení. AirGateway je napájen přímo z PoE adaptéru Ubiquiti (není součástí balení). Není nutné mít tedy další elektrickou zásuvku.Air..

UBIQUITI NETWORKS UBNT AirGateway vnitřní mini AP/Router, 2,4GHz AirGateway-LR

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží UBIQUITI NETWORKS UBNT AirGateway vnitřní mini AP/Router, 2,4GHz AirGateway-LR

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 14

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 22

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

UBIQUITI NETWORKS UBNT AirGateway vnitřní mini AP/Router, 2,4GHz AirGateway-LR

Aktuální cena:

682,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod