UBIQUITI EdgePoint Router 6 - venkovní, 5x Gbit LAN, 1x SFP port, PoE

UBIQUITI EdgePoint Router 6 - venkovní, 5x Gbit LAN, 1x SFP port, PoE

EdgePoint Router 6 je gigabitový venkovní router, který kombinuje skvělý routovací výkon řady EdgeMax, možnost připojení do optické sítě a PoE napájení jednotek Ubiquiti AirMax. Elegantní řešení, které ocení každý poskytovatel bezdrátového internetu. EdgePoint Router 6 obsahuje pět ...

Cena: od 2681,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ubiquiti Networks

EAN: 810354024443, PN: EP-R6

EdgePoint Router 6 je gigabitový venkovní router, který kombinuje skvělý routovací výkon řady EdgeMax, možnost připojení do optické sítě a PoE napájení jednotek Ubiquiti AirMax. Elegantní řešení, které ocení každý poskytovatel bezdrátového internetu.

EdgePoint Router 6 obsahuje pět gigabitových LAN portů s možností pasivně napájet další zařízení 24V s odběrem do 0.7A, to znamená většinu zařízení řady AirMax. Výhodou je SFP port pro přípojení do optické sítě

Celý provoz řídí výkonný dvou-jádrový procesor 880 MHz s 256 MB RAM DDR3.

Kompaktní all-in one provedení výrazně redukuje náklady na rozvaděče a její komponenty, switche, router a napájecí PoE adaptéry.

Robustní konstrukce z UV odolného polykarbonátu obstojí ve venkovních podmínkách, včetně větru, deště a sněhu.

Webové rozhraní EdgeOS umožnuje intuitivní nastavení zařízení, zobrazuje statistické přehledy provozu sítě a připojených jednotek. Nastavit lze například VLAN, pravidla firewall a NAT, DHCP služby, QoS, administrátorské účty.

Díky terminálové konzoli CLI (Command Line Interface), je možné využít plný potenciál routeru a nastavit vše potřebné v příkazovém řádku. Přístup do managmentu je možný přes SSH, Telnet nebo webové rozhraní. Samozřejmostí je podpora IPv6.

Model EdgePoint-R6 je možné napájet na vstupu 24V/3A stejnosměrně (svorky) nebo pasivním PoE adaptérem 24V/1.4A na portu eth0. V případě zapojeného PoE adaptéru na vstupu eth0 nekonfigurujte port jako PoE výstup!

Specifikace

Shoda CE, FCC, IC

LAN port 5 x RJ45 10/100/1000 Mbps

Výchozí IP 192.168.1.1

Výchozí jméno ubnt

Výchozí heslo ubnt

Napájení (V) 24V/ 3A

Rozhraní LAN

Spotřeba (W) 7

Procesor Dual-Core 880 MHz, MIPS1004Kc

RAM (MB) 256 MB DDR3

NAND (MB) 256

LED indikace ano

OS EdgeOS

Výška (mm) 188,6

Šířka (mm) 177,1

Hloubka (mm) 49,8

Napájení min (PoE) (V) 24V/ 0,3 A

Provozní teplota min (°C) -20

Provozní teplota max (°C) 65

UBIQUITI EdgePoint Router 6 - venkovní, 5x Gbit LAN, 1x SFP port, PoEUBIQUITI EdgePoint Router 6 - venkovní, 5x Gbit LAN, 1x SFP port, PoE

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží UBIQUITI EdgePoint Router 6 - venkovní, 5x Gbit LAN, 1x SFP port, PoE

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 11

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 17

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

UBIQUITI EdgePoint Router 6 - venkovní, 5x Gbit LAN, 1x SFP port, PoE

Aktuální cena:

2681,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod