Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Edge Router X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě.rnEdge Router X-SFP je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gbit ...

Cena: od 1819,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ubiquiti Networks

EAN: 0810354022203

Edge Router X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě.rnEdge Router X-SFP je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gbit ethernetovými porty a dvou-jádrovým procesorem MIPS1004Kc. Velkou předností Edge Router X-SFP je gigabitový SFP port, lze tak snadno připojit a dále rozvést optickou trasu.rnrnEdge Router X-SFP má dostatečně velkou operační paměť 256MB typu DDR3. Celý provoz pak řídí dvou-jádrový procesor 880 MHz s hardwarovou akcelerací pro zpracování paketů. Edge Router X-SFP nabízí všechny základní funkce, které u routeru očekáváte.rnrnSpráva routeru je v operačnímu systému EdgeOS s přehlednou webovou administrací.rnrnVlastnosti: rn- VLAN 802.1q rn- statické routování a podpora protokolů OSPF/OSPFv3, RIP/RIPng, BGP, IGMP Proxy rn- bridging, bonding 802.3ad, PPPoE, GRErn- VPN: IPsec, L2TP, OpenVPN, PPTP klient a server rn- DHCP klient a server rn- nastavení firewall (ACL-Based, Zone-Based) a NAT rn- Dynamic DNS, DNS forwarding, DHCP relay, VRRP, RADIUS Client rn- správa sítě a monitoring rn- administrátorské účty rn- IPv4/v6 rn- QoSrnrnEdge Router X-SFP se napájí standardním adaptérem 24V/2.5A, který je součástí balení. 5 portů podporují pasivní napájení POE 22-24V na výstupu. Maximální výkon POE na výstupu je 12W na port (celkově 50W).rnrnDHCP AnornPřenosová rychlost až (Mbps) 10/100/1000 MbpsrnShoda CE, FCC, ICrnLAN port 5x GbitrnVýchozí IP 192.168.1.1rnVýchozí jméno ubntrnVýchozí heslo ubntrnRozhraní LANrnSpotřeba (W) 5rnProcesor Dual-Core 880 MHz, MIPS1004KcrnRAM (MB) 256 MB DDR3rnNAND (MB) 256rnHmotnost (kg) 0,215rnLED indikace anornOS EdgeOSrnPodpora IPv6 PlnárnVýška (mm) 23rnŠířka (mm) 142rnHloubka (mm) 75rnNapájení min (jack) (V) 9rnNapájení max (jack) (V) 26rnProvozní teplota min (°C) -10rnProvozní teplota max (°C) 45

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 70

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

*

Aktuální cena:

1819,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod