UBIQUITI UniFi AP In-Wall (UAP-IW)

UBIQUITI UniFi AP In-Wall (UAP-IW)

Ubiquiti UniFi In-Wall je velmi malé a diskrétní 802.11n UAP zařízení pro montáž pod omítku. Jedná se o 1x1 SISO 2, GHz Acess Point s přenosovou rychlostí až 150 Mbps a podporou norem 802.11b/ / . UAP-IW je určeno pro kanceláře a hotely. Anténní systém obsahuje 1dBi vestavěnou anténu s ...

Cena: od 1320,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ubiquiti Networks

EAN: 810354025471, PN: UAP-IW

Ubiquiti UniFi In-Wall je velmi malé a diskrétní 802.11n UAP zařízení pro montáž pod omítku. Jedná se o 1x1 SISO 2, GHz Acess Point s přenosovou rychlostí až 150 Mbps a podporou norem 802.11b/ / . UAP-IW je určeno pro kanceláře a hotely. Anténní systém obsahuje 1dBi vestavěnou anténu s dosahem do vzdálenosti až 25 metrů. Plně podporuje také roaming při předávání asociovaných klientů mezi jednotlivými AP. Dále co se rozhraní týče, zařízení obsahuje 3x 10/ 00Mbps LAN s podporou PoE IN na zadním portu a PoE Out na předním portu a to vždy přes PoE normu 802.3af.

Power over Ethernet

UAP-IW je navržen tak, aby jeho použití a instalace byly co nejjednodušší a i přes nízkou cenu nabízel co nejvyšší výbavu. UAP-IW má celkem 3 ethernetové porty. První port na zadní straně je určený pro napájení UAP-IW přes PoE pomocí standardu 802.3af. K napájení UAP-IW můžete využít jakýkoliv UniFi switch nebo PoE adaptér s podporou 802.3af napájení. Na přední straně jsou další 2 porty - jeden pouze datový a druhý s podporou 802.3af PoE napájení např. pro VoIP telefon. Veškeré ethernetové porty mají přenosovou rychlost 10/ 00Mbps.

Jednoduchá instalace

Velikou předností je velice rychlá instalace pomocí 2 šroubků nad sebou s roztečí 83mm, primárně určených do amerických plastových krabiček o rozměrech (Š x V x H): 57, x 95, x 85, mm.

K zařízení je potřeba stáhnout z oficiálních stránek originální software nazývaný UniFi controller, díky kterému lze řídit celou síť. Nespornou výhodou UniFi controlleru je, že je zcela zdarma bez jakéhokoliv omezení!

Tento centrální management umožní nahrávat mapy a nastavit základní parametry jako například SSID, guest účet, úvodní stránku, statistiky provozu i seznam a status asociovaných klientů vždy snadno a rychle.

Výhody UniFi řešení

•Zero Handoff Roaming - bezvýpadkový přechod mezi jednotlivými AP

•Wireless uplink (hodí se tam, kam není možné dostat datový kabel)

•Až 4 SSID

•Detailní statistiky provozu

•Guest síť

•Load balance - udržování rovnoměné zátěže / přepínání klientů

•Omezování rychlosti pro každé SSID

Obsah balení

•Zařízení

•2 šroubky

UBIQUITI UniFi AP In-Wall (UAP-IW)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží UBIQUITI UniFi AP In-Wall (UAP-IW)

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 5

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

UBIQUITI UniFi AP In-Wall (UAP-IW)

*

Aktuální cena:

1320,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod